University of Leeds
Edukacja niesłyszących (nauczyciel niesłyszących) PgDip
University of Leeds - University of Leeds

Postgraduate Diploma in Deaf Education to dwuletni kurs prowadzący do uzyskania obowiązkowych kwalifikacji dla nauczycieli osób niesłyszących (QToD) w Anglii i Walii.

Ten kurs jest prowadzony w niepełnym wymiarze godzin przy użyciu metody blended learning, zapewniając możliwość nauki zarówno online, jak i twarzą w twarz. Ta elastyczność pozwala zrównoważyć studia z istniejącą pracą i innymi zobowiązaniami.

Oferujemy również MA Deaf Education (QToD) w tym temacie, który obejmuje dodatkową możliwość realizacji pracy doktorskiej i podjęcia dogłębnych badań w obszarze, który Cię pasjonuje.

Przyjmujemy odpowiednio wykwalifikowanych niesłyszących i słyszących kandydatów oraz zapewniamy odpowiedni dostęp i wsparcie dla wszystkich studentów. Wszystkie sesje uniwersyteckie są wspierane przez tłumaczy brytyjskiego języka migowego (BSL) i notetakerów. Oceniane prezentacje mogą być również dostarczane w BSL.

Ocena odbywa się poprzez połączenie prezentacji, esejów, krytycznych raportów, studiów przypadku i portfolio umiejętności praktycznych, które obejmuje co najmniej 20 dni ocenianego stażu. Oceniane prezentacje mogą być dostarczane w BSL.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

Nie mniej niż 6.0 w którymkolwiek z komponentów

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Deaf Education (Teacher of the Deaf), PgDip. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Stopień licencjata lub jego odpowiednik spoza Wielkiej Brytanii

Będziesz także potrzebować:

• Status wykwalifikowanego nauczyciela (QTS) lub wykwalifikowanego nauczyciela w zakresie uczenia się i umiejętności (QTLS) (wymagany w przypadku nagrody dla nauczyciela osób niesłyszących)
  • roczne doświadczenie w nauczaniu lub doświadczenie w pracy z dziećmi niesłyszącymi w placówkach edukacyjnych
  • kontakt ze szkołą lub służbą, która umożliwi Ci pracę z niesłyszącymi dziećmi w celu spełnienia wymagań obowiązkowych kwalifikacji
  • Brytyjski (lub lokalny) język migowy CACDP / Signature / iBSL Poziom 1 (wymagany dla nagrody Nauczyciela Głuchych) lub równoważny

.

Rankingi University of Leeds w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów University of Leeds

O University of Leeds

Uniwersytet w Leeds jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Leeds, West Yorkshire, Anglia. Główny kampus znajduje się około jednej mili na północ od centrum Leeds, a także w pobliżu popularnych dzielnic studenckich Hyde Park, Woodhouse i Headingley.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich University of Leeds - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Leeds

• Being a Postgraduate International Student at the University of Leeds
  • Biology | Undergraduate Degrees at University of Leeds