University of Leeds
Chemia z możliwością studiowania za granicą MChem (Hons)
University of Leeds - University of Leeds

Chemia jest intrygującą i różnorodną nauką. Nasze kierunki chemiczne mają szerokie spojrzenie na ten temat i pozwalają na zbadanie wielu aspektów - od chemii atmosfery po chemię ciała stałego i materiałów. Naszym celem jest umożliwienie Ci osiągnięcia Twojego potencjału, dlatego równoważymy nasze kursy tak, aby przygotować Cię do kariery w dowolnym obszarze tego przedmiotu, jednocześnie pozwalając Ci rozwijać się jako badacz w wybranej przez Ciebie specjalizacji.

Na tym kursie odkryjesz, jak chemia kształtuje otaczający nas świat. Możesz studiować tematy od mechaniki kwantowej do atmosfery planet, od wytwarzania organicznych związków chemicznych do produkcji leków i od wiązań w metalach do struktur materiałów syntetycznych i biologicznych.

Trzeci rok studiów spędzisz za granicą na jednym z naszych uniwersytetów partnerskich. Spędzenie czasu na studiach za granicą może być satysfakcjonującym i zmieniającym życie doświadczeniem, dającym Ci wyjątkową okazję do zwiedzania świata, odkrywania różnych kultur i zwiększania Twoich perspektyw zawodowych.

Course highlights

• Nasze kursy są kształtowane przez nasze wiodące na świecie badania w takich dziedzinach jak biologia chemiczna, chemia atmosfery, materiałoznawstwo i nauka o kolorach.

• Istnieje wiele możliwości pracy z naszymi nauczycielami akademickimi i zaangażowania się w badania naukowe prowadzone w Szkole.

• Podczas pracy nad projektem będziesz miał dostęp do specjalistycznych urządzeń i laboratoriów.

• Nasze moduły teoretyczne są wspierane przez obszerne sesje praktyczne w laboratorium, pozwalające na wykonywanie eksperymentów, które wzmacniają materiał nauczany na wykładach.

• Małe grupy tutorskie są wykorzystywane do wspierania nauczania, więc otrzymujesz regularną informację zwrotną od kadry akademickiej, która pomaga ci rozwiązać wszelkie problemy, jakie możesz mieć z danym tematem.

Wymagania kwalifikacyjne

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

• Graduate Degrees taught
    • no components less than 6.0
    • Graduate Degrees research
    • no components less than 5.5
    • No components less than 5.5
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Chemistry with Study Abroad, MChem (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Leeds w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów University of Leeds

O University of Leeds

Uniwersytet w Leeds jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Leeds, West Yorkshire, Anglia. Główny kampus znajduje się około jednej mili na północ od centrum Leeds, a także w pobliżu popularnych dzielnic studenckich Hyde Park, Woodhouse i Headingley.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich University of Leeds - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Leeds

• Being a Postgraduate International Student at the University of Leeds
  • Biology | Undergraduate Degrees at University of Leeds