University of Keele
University of Keele - University of Keele

Wynagrodzenie absolwentów Historia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Historia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £21000 £25500
Zakres 25-75 percentyla £18000 - £25000 £17500 - £25500 £19500 - £32000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Historia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20570 - £28247 £17647 - £28615 £20983 - £35780

Wyrusz w fascynującą podróż przez tysiąclecia historii, która ukształtowała świat, w którym żyjemy dzisiaj. Zagłębisz się w wydarzenia z przeszłości, zanurzysz się w badaniu oryginalnych źródeł, poznasz fascynujące debaty historyczne i zastanowisz się nad głębszymi przyczynami zmian historycznych. Angażując się w rozmowy na temat polityki i władzy, transformacji gospodarczej, kultury i tożsamości, zyskasz dogłębne zrozumienie historii zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej.

**Dlaczego warto wybrać ten kurs?

• Nr 1 w Wielkiej Brytanii. Najlepszy brytyjski uniwersytet w rankingu studentów (Student Crowd University Awards, 2022)
  • Uzyskaj wgląd w różne epoki, kultury i społeczeństwa, budując podstawy wiedzy i zapewniając szeroką interpretację historii.
  • Naucz się krytycznie oceniać i zastanawiać się nad wydarzeniami historycznymi oraz ich wpływem na świat, w którym żyjemy, przy wsparciu inspirujących nauczycieli.
  • Dołącz do zgranej i wspierającej społeczności akademickiej, która sprzyja współpracy
  • Zaangażuj się w praktyki zawodowe, które zapewnią bogate doświadczenie, przygotowując Cię do zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Zanurz się w badaniu przeszłości i poznaj siły społeczne, gospodarcze, polityczne i kulturowe, które ukształtowały globalną historię. Odkryj, jak tysiąclecia zmian wpłynęły na świat, w którym żyjemy dzisiaj.

Historia w Keele umożliwia wybór spośród szerokiej gamy modułów prowadzonych przez pracowników akademickich, którzy są ekspertami w różnych dziedzinach i okresach historii. Rozwiniesz swoją wiedzę, krytyczne myślenie i umiejętności analityczne, studiując szereg tematów, ale skorzystasz również z możliwości specjalizacji w obszarach, które są zgodne z Twoimi osobistymi zainteresowaniami i aspiracjami zawodowymi. Pozwoli ci to prześledzić przebieg zmian w kluczowych obszarach historii ludzkości i docenić wpływ wydarzeń, sił i procesów na poszczególne społeczeństwa i świat jako całość.

Dowiesz się, jak skutecznie badać różne tematy, jak krytycznie analizować dowody i zastanawiać się nad kluczowymi momentami w historii poprzez szereg podstawowych i opcjonalnych modułów. Będzie to wymagało pracy zarówno niezależnie, jak i jako część zespołu, aby poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności, które pozwolą Ci krytycznie i skutecznie interpretować informacje z różnych źródeł.

O Keele

Uniwersytet Keele został założony w 1949 roku przez byłego wicekanclerza Uniwersytetu Oksfordzkiego. Założony, aby sprostać potrzebom zmieniającego się świata, Keele zawsze miał pionierską wizję bycia innym rodzajem uniwersytetu.

Wyróżniamy się zarówno w nauczaniu, jak i badaniach, z jednymi z najbardziej zadowolonych studentów w Anglii i badaniami, które zmieniają życie na lepsze na poziomie regionalnym, krajowym i globalnym.

Nasz piękny kampus o powierzchni 600 akrów jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii - ale wszystkie najważniejsze usługi i udogodnienia są na wyciągnięcie ręki, z zakwaterowaniem, przestrzeniami dydaktycznymi, udogodnieniami, w tym centrum medycznym, centrum sportowym i apteką, a także szeregiem sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych - w tym Związek Studentów - skupionych wokół centrum.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów History BA (Hons) w University of Keele

25% Opiekuńcze usługi osobiste
10% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Specjaliści do spraw nauczania i opieki nad dziećmi
10% Zawody podstawowe
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody administracyjne
10% Zawody związane ze sprzedażą

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować History, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Keele w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Keele w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Keele

O University of Keele

Założony w 1949 roku, Keele University położony jest w wiejskiej scenerii dużego miasta Newcastle under Lyme. Wszystkie obiekty uniwersyteckie znajdują się w odległości krótkiego spaceru od centrum kampusu, w tym Union Square, gdzie studenci mogą znaleźć aptekę, bibliotekę, a nawet pocztę studencką. Studenci mają możliwość wyboru pomiędzy imponującym wyborem kursów zarówno na poziomie licencjackim, jak i podyplomowym, a także pomiędzy pięcioma różnymi nowoczesnymi i przestronnymi akademikami.

Lista 221 kursów licencjackich i magisterskich University of Keele - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Keele

• Campus life at Keele
  • You NEED to know this about Keele...
  • How would you describe your time at Keele?
  • MA in Education at Keele
  • Reasons to choose Keele

Historia BA (Hons)
(University of East Anglia)