University of Hull
Zarządzanie i Monitorowanie Zmian Środowiskowych MSc
University of Hull - University of Hull

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 50 o kursach Environmental Change, Management and Monitoring MSc i innych kursach Księgowość na University of Hull dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Księgowość.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Księgowość

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Księgowość na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £23500 £28000
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £25000 £18500 - £29000 £22500 - £42000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Księgowość (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20982 - £28114 £18679 - £30387 £21981 - £39292

Zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie środowiska i inwazje gatunków nierodzimych są palącymi problemami na świecie, w Europie i w regionie Humber.

Ten MSc zapewnia dogłębne zrozumienie przyczyn i wpływu zmian środowiskowych oraz wyposaża Cię w niezbędne umiejętności i narzędzia analityczne do monitorowania i zarządzania takimi zmianami.

Rozważasz naukowe, polityczne i prawne konsekwencje zmian środowiskowych i zarządzania nimi oraz rozwijasz swoje rozumienie zachodzących procesów, integrując informacje na poziomie molekularnym, komórkowym, organizmowym i ekosystemowym.

Tutaj w Hull mamy aktywny zespół pracowników zajmujących się badaniami środowiskowymi, zarówno biologów jak i geografów, oraz ugruntowane osiągnięcia w dziedzinie usług środowiskowych. Jesteśmy członkiem konsorcjum GU8, grupy uniwersytetów miast portowych z całego świata, co zapewnia nam międzynarodowe powiązania w zakresie współpracy, które nie mają sobie równych w Wielkiej Brytanii. Cieszymy się również silnymi, dobrze ugruntowanymi powiązaniami z przemysłem.

Praca w terenie jest włączona do całego programu. Położenie miasta Hull na ujściu rzeki Humber, z dużym kompleksem portów i rozwijającym się przemysłem energii odnawialnej, w kwitnącym otoczeniu rolniczym, zapewnia studentom wiele możliwości przejścia z ławki do środowiska. Oferta akwarystyczna jest znacząca, z ugruntowaną współpracą z The Deep, znanym na całym świecie publicznym akwarium w Hull.

Akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych poprzez Accredited degree accelerated route.

Akredytacja przez CPA Australia dla celów kwalifikacji do członkostwa stowarzyszonego i zwolnienia z wszystkich egzaminów fundacyjnych.

Akredytowana przez Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Association of International Accountants (AIA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Environmental Change, Management and Monitoring MSc w University of Hull

30% Zawody związane ze sprzedażą
30% Zawody wykwalifikowane
5% Zawody związane z projektowaniem
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
0% Specjaliści od mediów
0% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa

UCAS Tariff of Accepted Students for Księgowość

• English language courses

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Environmental Change, Management and Monitoring, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Hull w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Hull w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Geografia
    Globalny ranking przedmiotów akademickich GRAS - ShanghaiRanking
    [Opublikowany 19 lipca, 2022]
    Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów University of Hull

O University of Hull

Założona w 1928 roku, University of Hull znajduje się w podmiejskiej scenerii małego miasta Hull, w hrabstwie Yorkshire i Humber. Na terenie kampusu można znaleźć bary, kawiarnie, bibliotekę, najnowocześniejszą siłownię, mini supermarket i klub nocny, zapewniając wszystko, czego student może potrzebować na miejscu. Uniwersytet ten szczególnie szczyci się swoją działalnością badawczą w dziedzinie historii morskiej, technologii środowiskowej i sprawiedliwości społecznej.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich University of Hull - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Hull

• A Day in the Life | University of Hull
  • Things people say about student life | University of Hull