University of Hertfordshire
Stosunki międzynarodowe z rokiem praktyki MA
University of Hertfordshire - University of Hertfordshire

Studiuj nasze studia magisterskie w zakresie stosunków międzynarodowych, aby uzyskać zrozumienie sił, które kształtują globalną politykę w XXI wieku. Studia podyplomowe w zakresie stosunków międzynarodowych stanowią ścieżkę do wielu karier, od ról związanych z polityką w organizacjach pozarządowych i rządzie po stanowiska zawodowe w mediach i sektorze prywatnym.

Niezależnie od tego, czy twoje tło jest w Polityce i Stosunkach Międzynarodowych, czy w innej dyscyplinie, nasz MA wyposaża cię w wiedzę, umiejętności i narzędzia do krytycznej analizy i rozwiązywania najbardziej palących problemów globalnego społeczeństwa. Nasze innowacyjne metody nauczania, w tym symulacje i debaty w stylu panelowym, pomagają ugruntować gruntowne zrozumienie podejść teoretycznych i metod empirycznych wykorzystywanych do badania stosunków międzynarodowych. Specjalistyczne moduły pozwolą ci zbadać i przeanalizować szereg tematów, od tradycyjnych kwestii, takich jak wojna, pokój i bezpieczeństwo, po bardziej współczesne debaty na temat międzynarodowej gospodarki, etyki globalnej, niedoboru energii i zmian ekologicznych. Nasi wykładowcy są aktywnymi badaczami, którzy dają wgląd w aktualne debaty, rozwój i perspektywy w ramach dyscypliny stosunków międzynarodowych. Podejmiesz się napisania pracy doktorskiej na wybrany przez siebie temat i będziesz nadzorowany przez jednego lub więcej pracowników naukowych wydziału.

Program studiów magisterskich jest prowadzony z myślą o elastyczności, łącząc zajęcia w klasie z nauką online, aby zapewnić, że studia mogą być zrównoważone z innymi zobowiązaniami, w tym pracą i życiem rodzinnym. W ofercie znajduje się kilka różnych ścieżek, aby dopasować się do twoich indywidualnych potrzeb i celów zawodowych. Standardowa ścieżka MA jest oferowana w pełnym wymiarze godzin (jeden rok) lub w niepełnym wymiarze godzin (dwa lata). Alternatywnie, możesz wybrać opcję Sandwich (dwa lata w pełnym wymiarze godzin), która łączy rok studiów uniwersyteckich z rocznym stażem zawodowym, lub trasę Advanced Research (dwa lata w pełnym wymiarze godzin), gdzie oprócz jednego roku studiów uniwersyteckich ukończysz rozszerzony, roczny projekt badawczy.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Relations with Placement Year, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Hertfordshire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów University of Hertfordshire

O University of Hertfordshire

University of Hertfordshire (UOH) jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem w Hertfordshire w Anglii. Uniwersytet posiada dwa kampusy, z których działa: College Lane i de Havilland. Uniwersytet pracuje z około 25.000 studentów w danym czasie, i ma 11 odrębnych szkół w ramach uniwersytetu poświęcając się szerokiej gamie przedmiotów.

Lista 286 kursów licencjackich i magisterskich University of Hertfordshire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Hertfordshire

• Why our students love Herts
  • MA TESOL: Student Michelle's opinion
  • Why Study Physiotherapy at the University of Hertfordshire?
  • Rosy's First Day at the University of Hertfordshire
  • Psychology at the University of Hertfordshire

Stosunki międzynarodowe MA (Hons)
(The University of Edinburgh)