University of Exeter
Nauka o danych ze sztuczną inteligencją MSc
University of Exeter - University of Exeter

• Zaprojektowany dla osób zainteresowanych nauką teoretycznych i praktycznych umiejętności w zakresie nauki o danych przy jednoczesnym rozwijaniu zaawansowanych umiejętności w zakresie sztucznej inteligencji.
  • Skorzystaj z naszej wiedzy badawczej w ramach Instytutu Nauki o Danych i Sztucznej Inteligencji (IDSAI) w Exeter w obszarach takich jak wizja komputerowa, reprezentacja wiedzy, obliczenia inspirowane biologią i optymalizacja.
  • Poznaj podstawowe techniki matematyczne i obliczeniowe, które stanowią podstawę aplikacji Data Science, opierając się na istniejącej wiedzy naukowej i / lub matematycznej
  • Dowiedz się o konkretnych zastosowaniach, w tym analizie sieci, analizie tekstu i wizji maszynowej, a także o zarządzaniu i etycznych aspektach wykorzystania danych.
  • Podejmij projekt badawczy, w ramach którego rozwiniesz umiejętności w określonym obszarze zainteresowań i zrealizujesz swoje pomysły przy wsparciu opiekuna naukowego.
  • Aby dowiedzieć się więcej o modułach, metodach oceny, udogodnieniach i wiedzy badawczej naszych pracowników, odwiedź naszą stronę kursu.

**Odwiedź naszą stronę kursu, aby zapoznać się z aktualnymi metodami oceny**

• All Degrees

Nasze międzynarodowe wsparcie dla studentów może pomóc Ci w tym, co musisz zrobić przed przyjazdem i po przyjeździe jako nowy student zagraniczny. Oferuje stałe wsparcie przez cały okres studiów, niezależnie od tego, czy chodzi o założenie konta bankowego, czy zorganizowanie opieki zdrowotnej. Nasz program Global Chums Buddy Scheme i Intercultural Cafe zapewniają możliwość spotkania się z pracownikami i nawiązania kontaktu ze studentami. INTO University of Exeter zapewnia przedsesyjne kursy języka angielskiego dla studentów zagranicznych, a także bezpłatne wsparcie w trakcie studiów. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych, stypendiów i sposobu składania wniosków, odwiedź naszą stronę kursu.

Dużo inwestujemy w stypendia dla utalentowanych przyszłych studentów studiów magisterskich. Jest to dodatek do programu pożyczek podyplomowych rządu brytyjskiego. Aby uzyskać informacje o tym, jak możesz sfinansować swoje studia podyplomowe na University of Exeter, odwiedź naszą stronę kursu.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Data Science with Artificial Intelligence, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Kandydaci muszą posiadać co najmniej stopień 2:1 z przedmiotu wymagającego dużej ilości danych liczbowych (np. informatyka, matematyka, fizyka) i muszą być w stanie wykazać się dobrą umiejętnością programowania w uznanym nowoczesnym języku komputerowym. Kandydaci mogą zostać przesłuchani za pośrednictwem wideokonferencji w celu oceny ich umiejętności programowania i przydatności do kursu.

Język programowania Python jest szeroko wykorzystywany podczas tego kursu, a kandydaci z doświadczeniem w innych językach zostaną poproszeni o naukę podstawowego języka Python przed rozpoczęciem kursu.

Możemy rozważyć aplikacje z niestandardowymi kwalifikacjami, jeśli istnieją dowody na wyjątkowe wyniki w modułach związanych z programem studiów, znaczące odpowiednie doświadczenie zawodowe lub odpowiednie kwalifikacje zawodowe.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, w tym wymagania dotyczące języka angielskiego i międzynarodowe odpowiedniki, odwiedź naszą stronę kursu.

Rankingi University of Exeter w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 35 rankingi uniwersytetów University of Exeter

O University of Exeter

University of Exeter jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Exeter, Devon, w południowo-zachodnim regionie Anglii. Uniwersytet ma dwa kampusy w Exeter, które są znane jako Streatham i St Luke's, podczas gdy kolejne dwa znajdują się w nadmorskim mieście Cornwall, znane jako Truro i Penryn. Coś dla przyszłych studentów, aby być świadomi, że University Exeter działa we współpracy z Falmouth University w ramach inicjatywy Combined Universities in Cornwall.

Lista 469 kursów licencjackich i magisterskich University of Exeter - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Exeter

• Our year at the University of Exeter
  • Advice for new international students
  • University of Exeter Medical School - advice for new students
  • A Student's Guide to Life at the University of Exeter
  • Why study Sport and Health Sciences at the University of Exeter?
  • Tour of the University of Exeter with our students

University of Exeter - Streatham Campus

Informatyka (sztuczna inteligencja) Msci (Hons)
(Royal Holloway, University of London)