University of Essex
Inżynieria finansowa i zarządzanie ryzykiem MSc
University of Essex - University of Essex

Czy można zapobiec kolejnemu kryzysowi finansowemu? W świecie po Covid-19 globalny sektor finansowy wymaga inżynierów finansowych i menedżerów ryzyka, którzy będą współpracować z traderami w celu opracowania solidnych środków bezpieczeństwa w celu maksymalizacji stabilności finansowej. MSc Inżynieria Finansowa i Zarządzanie Ryzykiem ma na celu rozwój pracowników sektora finansowego, którzy są w stanie ocenić ryzyko, działać racjonalnie i zrozumieć ekonomiczny wpływ swoich działań w celu znalezienia rozwiązań. Podczas gdy trader stara się zarobić pieniądze, menedżer ryzyka stara się ich nie stracić, a inżynier finansowy buduje narzędzia w celu zmniejszenia związanego z tym ryzyka. Jeśli czujesz się komfortowo w środowiskach pod presją i potrafisz sprostać wyzwaniu podejmowania etycznych i solidnych decyzji finansowych, może to być specjalizacja finansowa dla Ciebie. Kurs ten pozwoli Ci śledzić zaawansowane, współczesne badania w zakresie inżynierii finansowej i zarządzania ryzykiem oraz rozwinąć głębsze zrozumienie ryzyka związanego z nowoczesnymi papierami wartościowymi. Zdobędziesz również umiejętności w zakresie projektowania potężnych systemów zarządzania do pomiaru ryzyka. Po ukończeniu studiów powinieneś posiadać umiejętności i wiedzę potrzebne do udanej kariery w bankach komercyjnych, inwestycyjnych i centralnych, funduszach hedgingowych, organach regulacyjnych i agencjach ratingowych.

Opanujesz takie obszary jak:

• wycena aktywów
  • pochodne papiery wartościowe
  • modelowanie finansowe
  • matematyczne techniki badawcze z wykorzystaniem Matlaba
  • uczenie maszynowe i automatyzacja

Studia magisterskie z inżynierii finansowej i zarządzania ryzykiem są prowadzone w Essex Business School, w naszym kampusie Colchester. Nasi studenci i pracownicy dołączają do nas z całego świata, a nasze nauczanie opiera się na współczesnych zagadnieniach i praktyce zawodowej, wspieranych przez standardowe udogodnienia branżowe, takie jak nasz wirtualny parkiet Bloomberg. Essex Business School oferuje ograniczoną liczbę stypendiów na egzamin CFA na poziomie pierwszym dla wyjątkowych studentów studiów magisterskich.

Finansowanie Rady ds. Badań; dostępne są niektóre stypendia Uniwersytetu Essex.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Financial Engineering and Risk Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wymagania wstępne dla tego kursu można znaleźć na stronie internetowej University of Essex.

Czesne Inżynieria finansowa i zarządzanie ryzykiem MSc

Irlandia £14300 Rok 1

Wyświetlone opłaty dotyczą roku 2024-25. Opłaty za kursy w niepełnym wymiarze godzin są obliczane proporcjonalnie do odpowiedniej opłaty za pełny etat.

Czesne może podlegać corocznym podwyżkom na każdym roku studiów zgodnie z inflacją.

Rankingi University of Essex w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of Essex

O University of Essex

University of Essex jest publicznym uniwersytetem badawczym, w którym ciekawość zwycięża, a myślenie poza schematami jest nie tylko zachęcane, ale wręcz oczekiwane. Zlokalizowany w hrabstwie o tej samej nazwie, Essex, główny kampus znajduje się w Wivenhoe Park, niedaleko Colchester. Jest on domem dla trzech wydziałów uniwersytetu, Humanities, Science & Health oraz Social Sciences, jak również dla bardzo dużej społeczności lokalnych królików i innych małych zwierząt typowych dla angielskiej wsi.

Lista 921 kursów licencjackich i magisterskich University of Essex - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Essex

12070
  • Life at The Towers - University of Essex Accommodation Colchester Campus
  • MA Jungian and Post-Jungian Studies at the University of Essex
  • Interview with Shaun Barbour, Top Undergraduate Law Graduate 2019 | University of Essex Online
  • Let’s Speak to our Modern Languages Graduates at the University of Essex
  • Why Study at Essex Business School in Southend?

Colchester Campus

Zarządzanie ryzykiem powodziowym MSc
(University of Hull)
- - - £6000 - Hull Oncampus W niepełny wymiarze godzin