University of Derby
University of Derby - University of Derby

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Motorsport Engineering with Foundation Year BEng (Hons) i innych kursach Inżynieria przemysłowa, produkcyjna i wytwarzania na University of Derby dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Inżynieria przemysłowa, produkcyjna i wytwarzania.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Inżynieria

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Inżynieria przemysłowa, produkcyjna i wytwarzania na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £28500 £21000 - £30500 £23500 - £35500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Inżynieria (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £25861 - £34313 £25601 - £39326 £29731 - £45361

Jeśli masz potencjał i ambicję, aby studiować z nami, ale czujesz, że nie jesteś gotowy, aby dołączyć do BEng in Motorsport Engineering już teraz, dlaczego nie rozważyć podjęcia tego kursu z rokiem podstawowym? Podjęcie studiów z rokiem przygotowawczym da ci szansę na wzmocnienie swoich umiejętności, wiedzy i pewności siebie, zanim przejdziesz do pierwszego etapu studiów z wyróżnieniem. Ten BEng in Motorsport Engineering da Ci pewność siebie i umiejętności, których potrzebujesz, aby przejść do międzynarodowego świata sportów motorowych. Wyróżnij się jako innowacyjny i zaradny inżynier sportów motorowych - gotowy do pracy z najlepszymi zespołami lub znanymi producentami.

• KLUCZOWE CECHY KIERUNKU:**
  • Rankingi:* Jesteśmy w pierwszej dziesiątce pod względem satysfakcji z nauczania i w pierwszej dziesiątce pod względem jakości nauczania^ (*The Guardian University Guide 2024 - obszar tematyczny Inżynieria mechaniczna, ^The Times and Sunday Times University Guide 2024 - obszar tematyczny Inżynieria lotnicza i produkcyjna).
  • AKREDYTACJA:** Nasz kierunek Inżynieria Sportów Motorowych jest profesjonalnie akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers w imieniu Engineering Council - to uznanie oznacza, że możesz mieć pewność, że nasze kursy spełniają profesjonalne standardy.
  • Nasze najnowocześniejsze obiekty obejmują dedykowaną przestrzeń warsztatową z szeroką gamą pojazdów i systemów. Nasze laboratoria komputerowe zawierają oprogramowanie techniczne szeroko stosowane w branży do projektowania, modelowania i symulacji.
  • AKTYWNOŚĆ POZALEKCYJNA:** Weź udział w zajęciach pozalekcyjnych, takich jak udział w testach na torze RADICAL SR1 lub dołącz do Team Derby Motorsport, który rywalizuje w międzynarodowych zawodach Formula Student.
  • ELASTYCZNOŚĆ:** Nie jesteś pewien, jaki rodzaj inżynierii chcesz studiować? Spędź rok podstawowy i pierwszy rok obejmujący wszystkie aspekty inżynierii i zdobądź multidyscyplinarne umiejętności i wiedzę, których poszukują pracodawcy. Na drugim roku masz możliwość zmiany kierunku studiów na Inżynierię Elektryczną i Elektroniczną (BEng) lub Inżynierię Mechaniczną (BEng) (z wyróżnieniem) lub kontynuowania nauki na Inżynierii Sportów Motorowych (BEng) z wyróżnieniem.
  • CO BĘDZIESZ STUDIOWAĆ:**

Na pierwszym roku zdobędziesz niezbędne podstawy inżynierii, a następnie będziesz studiować bardziej specjalistyczne moduły na drugim i trzecim roku. Praktyczne doświadczenie w warsztacie wraz z umiejętnościami technicznymi i cyfrowymi w naszych laboratoriach komputerowych zapewni, że zdobędziesz pełną wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w branży.

• JAK SIĘ NAUCZYSZ:

Wykłady połączone z samouczkami i praktycznym doświadczeniem w naszych warsztatach i laboratoriach komputerowych pomogą Ci w nauce. Opcjonalny rok stażu wzmocni twoje CV i pomoże ci budować kontakty w branży.

• TWOJA KARIERA:

Dzięki praktycznemu doświadczeniu zdobytemu na tym kierunku, nasi absolwenci inżynierii sportów motorowych znaleźli zatrudnienie w takich firmach jak Cosworth, Zytec i EPM Technologies. Niektórzy ścigali się na całym świecie z zespołami F1, GP2 i FIA-GT, a inni pracowali z różnymi zespołami krajowymi.

• OPCJE STUDIÓW:

Ten kurs jest również dostępny bez roku podstawowego.

Możesz wziąć udział w stażu między trzecim a czwartym rokiem studiów.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Motorsport Engineering with Foundation Year BEng (Hons) w University of Derby

35% Zawody sekretarskie i pokrewne
15% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
0% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
0% Zawody podstawowe

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Motorsport Engineering with Foundation Year, BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria sportów motorowych z rokiem podstawowym BEng (Hons)

• Foundation

Rankingi University of Derby w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 19 rankingi uniwersytetów University of Derby

O University of Derby

University of Derby jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w mieście Derby, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Allestree, strefie podmiejskiej w samym Derby, i jest położony naprzeciwko popularnego Markeaton Park, gdzie wielu studentów lubi chodzić na spacery w wolnym czasie.

Lista 218 kursów licencjackich i magisterskich University of Derby - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Derby

• A place called home: Living with the University of Derby
  • What inspired me to study Zoology/Biology