University of Derby
Matematyka (informatyka) z rokiem przygotowawczym BSc (Hons)
University of Derby - University of Derby

Informacje o kursie Jeśli ekscytuje Cię pomysł wykorzystania matematyki do wywarcia pozytywnego wpływu na świat, ten stopień BSc (z wyróżnieniem) może być dla Ciebie. Rozwiniesz swoją wiedzę na temat metod i technik matematycznych i będziesz miał szansę zastosować je do rzeczywistych problemów poprzez projekty i praktyki.

Włączenie foundation year jako części twojego czteroletniego programu studiów da ci przewagę w życiu akademickim i zawodowym. The foundation year oferuje szansę na wzmocnienie Twoich umiejętności, wiedzy i pewności siebie - z szerokim wsparciem ze strony naszych ekspertów - zanim przejdziesz do pierwszego etapu studiów z wyróżnieniem. Może to być również korzystne, jeśli planujesz zmianę kariery i chcesz poznać aspekty przedmiotów, które są dla Ciebie nowe.

Nasze stopnie z rokiem fundacyjnym są ciągłe, co oznacza, że nie będziesz musiał aplikować ponownie po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku.

KLUCZOWE CECHY KURSU:

• RANKINGI: Nasze kursy matematyki znajdują się w pierwszej dwudziestce w tym obszarze tematycznym (The Guardian University Guide 2022). Obszar ten jest również na 4 miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem doświadczenia studentów (The Times and Sunday Times Good University Guide 2021).

• WORKING WITH INDUSTRY: Na drugim roku będziesz pracować nad prawdziwym problemem wyznaczonym przez pracodawcę. Będziesz miał również szansę odbyć roczny staż w przemyśle, jak również studiować i pracować za granicą przez semestr, co poszerzy Twoje doświadczenie i zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie.

• VIBRANT COMMUNITY: Dołączysz do przyjaznej społeczności, w skład której wchodzi nasze entuzjastyczne Towarzystwo Matematyczne oraz aktywni badawczo wykładowcy. Będziesz miał możliwość zaangażowania się w projekty badawcze, nad którymi pracuje nasz zespół nauczycieli.

• PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Zdobędziesz ważne umiejętności, które można wykorzystać w praktyce, takie jak rozwiązywanie problemów, komunikacja, umiejętności cyfrowe, praca w zespole i nawiązywanie kontaktów.

• OPCJONALNY ROK PLACÓWKOWY: Zdobądź cenne doświadczenie w przemyśle biorąc udział w opcjonalnym roku stażowym pomiędzy drugim i trzecim rokiem studiów.

CO BĘDZIESZ OBEJMOWAŁ: Spędzisz 50% czasu na matematyce i 50% na informatyce. Rozwiniesz umiejętności potrzebne do projektowania, wdrażania i testowania solidnych i niezawodnych programów komputerowych przy użyciu najnowszego oprogramowania, baz danych i języków programowania.

Wprowadzimy Cię w tematy matematyki dyskretnej i obliczeniowej, które wspierają obliczenia, takie jak teoria zbiorów, logika i macierze. Poznasz również podstawowe teorie, koncepcje i praktyki programowania komputerowego.

JAK SIĘ UCZYĆ: Wykłady połączone są z tutorialami, aby promować dyskusje, zachęcać do głębszego zrozumienia i rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów. Istnieje również cotygodniowa przychodnia, w której studenci mogą otrzymać indywidualną pomoc i wsparcie od oddanych i wyrozumiałych pracowników.

TWOJA KARIERA: Pójdź w ślady naszych absolwentów, którzy przeszli do pracy w takich organizacjach jak London Stock Exchange, Microsoft i IBM. Pracodawcy dostrzegają i cenią umiejętności rozwiązywania problemów, umiejętności analityczne i numeryczne oraz kompetencje, które nasi absolwenci mogą zaoferować. Odkryjesz zatem szeroki wachlarz dostępnych dla Ciebie możliwości kariery. Ścieżki kariery obejmują bankowość, finanse, biznes, IT lub nauczanie, by wymienić tylko kilka z nich.

OPCJE STUDIÓW: Ten kurs jest również dostępny bez kursu Foundation Year.

Wymagania kwalifikacyjne

Dyplom Access to HE

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mathematics (Computing) with Foundation Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Matematyka (informatyka) z rokiem przygotowawczym BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Foundation

Rankingi University of Derby w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 19 rankingi uniwersytetów University of Derby

O University of Derby

University of Derby jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w mieście Derby, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Allestree, strefie podmiejskiej w samym Derby, i jest położony naprzeciwko popularnego Markeaton Park, gdzie wielu studentów lubi chodzić na spacery w wolnym czasie.

Lista 218 kursów licencjackich i magisterskich University of Derby - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Derby

• A place called home: Living with the University of Derby
  • What inspired me to study Zoology/Biology