University of Derby
Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna (Dzieci i Młodzież) MSc
University of Derby - University of Derby

• Studiuj kurs akredytowany przez British Association of Behavioural Cognitive Psychotherapies (BABCP)
  • Rozwijaj się jako etyczny praktyk i zdobądź pewność siebie we współczesnych teoriach i praktyce psychoterapii poznawczo-behawioralnej
  • Staniesz się innowacyjnym, refleksyjnym praktykiem z krytycznym podejściem, opartym na dowodach naukowych
  • Szkolić się jako praktyk, który jest zgodny ze współczesnymi standardami akademickimi, NHS, naukowymi i organizacjami zawodowymi, a także podejmować możliwości uczenia się międzybranżowego
  • Ucz się od wysoce zaangażowanego, wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu wykładowców

Naszym celem jest pomóc ci stać się wykwalifikowanym, niezależnym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Jeśli jesteś troskliwym profesjonalistą, który chciałby rozwinąć swoje kompetencje w psychoterapii opartej na dowodach, ten kurs jest dla Ciebie.

Będziesz zachęcany do stania się refleksyjnym praktykiem i zwiększania swojej świadomości i teoretycznego zrozumienia psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Rozważysz teoretyczne, społeczne, kulturowe i ideologiczne konteksty, w których Twoi klienci postrzegają, konfrontują i radzą sobie z problemami. Będziesz także studiował główne nurty i kierunki w psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Zachęcimy Cię do przyjęcia świadomego i krytycznego podejścia do profesjonalizacji psychoterapii, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii etycznych.

Nasze podejście do nauczania i uczenia się różni się w zależności od charakteru przedmiotu. Obejmuje ono strategie takie jak uczenie się w oparciu o problemy, wykłady, pracę w grupach i praktykę opartą na umiejętnościach, aby zapewnić ci praktyczne, skoncentrowane na pracy doświadczenie edukacyjne. Wszyscy członkowie naszego zespołu nauczycielskiego są praktykującymi terapeutami poznawczo-behawioralnymi. Zostanie Ci również przydzielony osobisty opiekun, który będzie monitorował Twoje postępy i wspierał Cię w nauce.

Większość ludzi studiuje ten kurs w niepełnym wymiarze godzin, aby dopasować się do swoich innych zobowiązań.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze kursy są ściśle powiązane z sektorem zdrowia i opieki społecznej. To gwarantuje, że nasz program nauczania jest aktualny, dając Ci pewność, że Twoja nauka jest aktualna i istotna. Oznacza to jednak, że musimy reagować na krajowe zmiany, takie jak polityka rządu. W rezultacie niektóre informacje o naszych kursach mogą ulec zmianie.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Cognitive Behavioural Psychotherapy (Children and Adolescents), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna (Dzieci i Młodzież) MSc

Anglia £1260
Irlandia Północna £1260
Szkocja £1260
Walia £1260

Rankingi University of Derby w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 20 rankingi uniwersytetów University of Derby

O University of Derby

University of Derby jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w mieście Derby, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Allestree, strefie podmiejskiej w samym Derby, i jest położony naprzeciwko popularnego Markeaton Park, gdzie wielu studentów lubi chodzić na spacery w wolnym czasie.

Lista 218 kursów licencjackich i magisterskich University of Derby - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Derby

• A place called home: Living with the University of Derby
  • Derby Uni Vlogger - Tamzin Lena- 10 reasons feedback is important