University of Chester
Matematyka (w tym rok podstawowy) BSc (Hons)
University of Chester - University of Chester

Wynagrodzenie absolwentów Matematyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21000 - £26000 £17500 - £26500 £21500 - £34000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Matematyka (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24483 - £33995 £22183 - £36218 £25816 - £46509

Zdobądź bardzo poszukiwane umiejętności na tym wymagającym i przyjemnym kursie, który zapewni Ci solidne podstawy matematyki.

Kurs ten cieszy się bardzo dobrą reputacją w brytyjskiej społeczności matematycznej i jest prowadzony od ponad 30 lat. Kierunek ten koncentruje się głównie na matematyce stosowanej i obliczeniowej i jest starannie zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność studentów ze studiów matematycznych.

Ten kurs spełni wymagania edukacyjne dotyczące oznaczenia Chartered Mathematician, przyznawanego przez Institute of Mathematics and its Applications, gdy po nim nastąpi późniejsze szkolenie i doświadczenie w zatrudnieniu w celu uzyskania kompetencji równoważnych z tymi określonymi przez Quality Assurance Agency (QAA) dla nauczanych stopni magisterskich.

Nasz zespół matematyków prowadzi aktywne badania i cieszy się międzynarodowym uznaniem dzięki rozległej sieci współpracy z wiodącymi naukowcami w Wielkiej Brytanii, Europie i na świecie. Zespół aktywnie zachęca do wysokiego poziomu zaangażowania studentów w proces nauczania i uczenia się, a małe liczebności grup rocznych pozwalają na bardziej osobiste doświadczenie edukacyjne dla naszych studentów.

Kursy Foundation Year zostały zaprojektowane dla studentów, którzy nie posiadają niezbędnych kwalifikacji akademickich potrzebnych do bezpośredniego rozpoczęcia pierwszego roku studiów, ale mają do tego zdolności i zaangażowanie. Po pomyślnym ukończeniu Foundation Year możesz przejść do ukończenia studiów.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Mathematics (including a Foundation Year) BSc (Hons) w University of Chester

25% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
15% Zawody wykwalifikowane
15% Specjaliści do spraw finansów
10% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
10% Zawody administracyjne
10% Zawody podstawowe
10% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi
10% Zawody administracyjne

Ocena obejmuje egzaminy, testy w klasie i zadania (w tym arkusze robocze, projekty i prace badawcze). Zapewniają one możliwość rozwinięcia teoretycznego zrozumienia tematów, doświadczenia w korzystaniu ze specjalistycznego oprogramowania i wglądu w zastosowania matematyki.

UCAS Tariff of Accepted Students for Matematyka

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mathematics (including a Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Matematyka (w tym rok podstawowy) BSc (Hons)

Wszyscy studenci (z wyjątkiem obcokrajowców) w ramach tego programu będą kwalifikować się do stypendium pieniężnego w wysokości 500 GBP - tylko na poziomie 3 / roku podstawowym. Czesne za kolejne lata studiów na studiach licencjackich w pełnym wymiarze godzin będzie naliczane na poziomie opłat za studia licencjackie. Opłata ta wynosi obecnie 9 250 GBP rocznie dla studentów rozpoczynających studia w 2019 r., ale podlega ona corocznym podwyżkom inflacyjnym zgodnie z inflacją w tym czasie, mierzoną wskaźnikiem cen detalicznych.

• Foundation

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Chester w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 13 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot