University of Chester
Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi MSc
University of Chester - University of Chester

Nasza zdolność do przewidywania i rozumienia poziomu i rodzaju wpływu, jaki ludzie wywierają na środowisko morskie poprzez działania związane z wyrzucaniem odpadów, rybołówstwem i akwakulturą, wydobyciem ropy naftowej i minerałów, turystyką i rekreacją oraz rozwojem przemysłowym i miejskim, stanowi podstawę wiedzy o tym, jak i dlaczego interakcje tych często sprzecznych przedsiębiorstw muszą być zarządzane i kontrolowane. Kurs ten zapewnia szeroki zakres unikalnych i ekscytujących możliwości szkolenia teoretycznego i praktycznego dla studentów aspirujących do budowania udanej kariery w sektorze środowiska morskiego.

Akredytacja

Ten kurs jest akredytowany przez Institute of Environmental Management and Assessment (IEMA). IEMA jest profesjonalnym organem dla wszystkich osób pracujących w środowisku i zrównoważonym rozwoju. Akredytacja IEMA uprawnia studentów zarejestrowanych na tym kursie do BEZPŁATNEGO członkostwa studenckiego na czas trwania kursu, a po jego pomyślnym ukończeniu kwalifikujesz się do GradIEMA. Członkostwo Graduate jest platformą startową dla przyszłych liderów w sektorze środowiska i zrównoważonego rozwoju i oferuje szereg korzyści wspierających Cię przez całą karierę. Następnie możesz przejść na "szybką ścieżkę" do członkostwa Practitioner.

**Dlaczego warto studiować ten kurs z nami?

Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi to dynamiczny, ekscytujący obszar, a wiedza w tej dziedzinie jest integralną częścią naszego zrozumienia świata przyrody i potrzeby jego ochrony. Naszym celem jest zapewnienie Ci zaawansowanej wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności w zakresie identyfikacji, pomiaru i kwantyfikacji zasobów morskich i przybrzeżnych oraz skutków ich antropogenicznego oddziaływania. Zrobimy to, angażując Cię w interaktywne środowisko uczenia się, aby zbadać naszą wiedzę specjalistyczną w zakresie badań terenowych i laboratoryjnych nad gatunkami, siedliskami i procesami morskimi w Wielkiej Brytanii i poza nią.

Będziesz mieć szansę zdobycia umiejętności, które umożliwią Ci podejmowanie decyzji i opracowywanie polityki w zakresie zarządzania i ochrony środowisk morskich na całym świecie. Zastosujesz te umiejętności w szeregu rzeczywistych scenariuszy, w tym w zarządzaniu i ochronie dzikiej przyrody, ocenie wpływu na środowisko, usługach ekosystemowych i zrównoważonej eksploatacji zasobów morskich. Zostaniesz przeszkolony w zakresie technik badań morskich, będziesz miał możliwość uzyskania certyfikatu nurka naukowego GUE, nauczysz się zaawansowanych metod analitycznych i rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji naukowej. Zostaniesz wyposażony w kompetencje w zakresie stosowania nauk morskich i przybrzeżnych w praktycznych ustawieniach zarządzania, zapewniając dostęp do szerokiego zakresu możliwości zatrudnienia.

**Ocena odbywa się poprzez:** raporty terenowe; zadania laboratoryjne/esejowe; ocenę wpływu na środowisko; indywidualne/grupowe prezentacje ustne; przygotowanie i prezentację plakatów; ocenę etyczną; oraz niezależny projekt badawczy. Nie ma egzaminów końcowych.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Marine and Coastal Resource Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci powinni zazwyczaj posiadać jeden z następujących stopni: Dyplom z wyróżnieniem (minimum 2:1) zawierający znaczną zawartość nauk morskich/ekologicznych/behawioralnych/biologicznych lub odpowiednie kwalifikacje podyplomowe. Istotne doświadczenie zawodowe, wraz z dowodami niedawnego studiowania lub pisania na odpowiednim poziomie

**Studenci z krajów spoza Wielkiej Brytanii powinni posiadać kwalifikacje wstępne w przybliżeniu odpowiadające brytyjskiemu poziomowi A w przypadku studiów licencjackich i brytyjskiemu tytułowi licencjata (lub równoważnemu) w przypadku studiów podyplomowych. Aby pomóc Ci zinterpretować te odpowiedniki, kliknij swój kraj zamieszkania, aby zobaczyć odpowiednie kwalifikacje wstępne, wraz z informacjami o lokalnych przedstawicielach, wydarzeniach, informacjach i kontaktach.

Akceptujemy szeroki zakres kwalifikacji i rozpatrujemy wszystkie aplikacje indywidualnie na podstawie zasług. Możemy również wziąć pod uwagę odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 13 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot