University of Chester
Badania i praktyka nad dysleksją PgCert
University of Chester - University of Chester

Ten kurs zapewni Ci profesjonalne atrybuty, które pozwolą Ci naprawdę zmienić dzieci, młodzież i dorosłych z dysleksją i trudnościami w czytaniu i pisaniu.

Przegląd kursu

Ten kurs ma na celu zapewnienie Ci profesjonalnych atrybutów, które pozwolą Ci dokonać prawdziwej zmiany dla dzieci, młodzieży i dorosłych ze specyficznymi różnicami w uczeniu się (dysleksja). Będziesz mieć możliwość rozwijania umiejętności, wiedzy i pewności siebie, aby działać jako wyspecjalizowany nauczyciel i / lub asesor dysleksji zgodnie z wymaganiami British Dyslexia Association (BDA).

**Dlaczego warto studiować ten kurs z nami?

Nasze kursy pozwalają na naukę ATS/APS lub AMBDA dla szkół lub FE/HE, dzięki czemu są odpowiednie dla tych, którzy potrzebują odpowiednich kwalifikacji, aby być pomocnikami niemedycznymi w szkolnictwie wyższym, a także dla osób pracujących w FE. Wprowadziliśmy również kurs ATS/APS Dyscalculia/Numeracy dla tych, którzy chcą specjalizować się w dysleksji/SpLD i trudnościach z matematyką.

Kiedy uczysz się oceniać do Dyplomu Podyplomowego, mamy kopie głównych standaryzowanych testów, które nasi studenci mogą wypożyczyć.

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych i dyplom ukończenia studiów podyplomowych są na poziomie 7, co daje kandydatowi 120 punktów CAT ze 180 potrzebnych do uzyskania tytułu magistra, dzięki czemu tytuł magistra jest w zasięgu ręki wraz z akredytacją BDA.

Po ukończeniu kursu będziesz uprawniony do ubiegania się w Brytyjskim Towarzystwie Dysleksji o: Associate Member of the British Dyslexia Association (AMBDA) - Schools lub FE/HE; Approved Teacher Status of the British Dyslexia Association (ATS/BDA); Approved Practitioner Status of the British Dyslexia Association (APS/BDA) for Schools, FE/HE or Dyscalculia/Numeracy, w zależności od wybranych opcji.

Ocena odbywa się poprzez studia przypadków, eseje i portfolio związane z Twoją praktyką.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Dyslexia Research and Practice, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Aby aplikować, nie musisz być wykwalifikowanym nauczycielem. Potrzebujesz: wsparcia ze strony swojej placówki; wspierania/nauczania przez dwa lata w pełnym wymiarze godzin (lub równoważnego) poprzez ukończenie akredytacji BDA; poddania się kontroli Disclosure and Barring Service (DBS), jeśli dotyczy; minimum 2:2 z wyróżnieniem, jeśli posiadasz stopień naukowy.

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 13 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot