University of Chester
Archeologia śmierci i pamięci MA
University of Chester - University of Chester

Nasze studia magisterskie z archeologii śmierci i pamięci badają złożoną historię śmierci i pamięci od społeczeństw łowiecko-zbierackich paleolitu do czasów współczesnych.

**Dlaczego warto studiować z nami archeologię śmierci i pamięci?

Nasz kurs jest ekscytującym, międzyokresowym kursem podyplomowym o globalnym zastosowaniu. Pozwoli Ci to studiować i zdobywać zaawansowaną wiedzę specjalistyczną w zakresie badań nad śmiercią, pochówkiem i upamiętnieniem w ludzkiej przeszłości, rzucając światło na debaty i obawy naszych czasów.

Kurs koncentruje się na archeologii, ale jest niezwykle interdyscyplinarny. Będziesz badać debaty, które łączą archeologię z tematami badawczymi wspólnymi dla nauk humanistycznych i społecznych, w tym badań nad rytuałem, ciałem, kulturą materialną, pamięcią i śmiertelnością. W związku z tym kierunek ten zainteresuje osoby z pierwszym stopniem naukowym z archeologii lub historii, a także osoby z doświadczeniem w innych dyscyplinach.

**Jak będę nauczany?

Głównymi metodami dostarczania będzie mieszanka wykładów, seminariów, indywidualnych samouczków i wizyt terenowych na stanowiskach archeologicznych i dziedzictwa. Każdy moduł trwa 2,5 godziny tygodniowo przez okres ośmiu tygodni. Podejmiesz również 35 godzin tygodniowo niezależnej nauki z przewodnikiem. Dysertacja badawcza jest nauczana poprzez regularne spotkania nadzorcze. Lider programu będzie również pełnił funkcję Twojego osobistego opiekuna.

Ocena modułów podstawowych i opcjonalnych odbywa się za pomocą pracy pisemnej i innych metod odpowiadających około 4000 słów na moduł 20-kredytowy. Dysertacja badawcza będzie miała długość około 16 000 słów.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Archaeology of Death and Memory, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom z wyróżnieniem 2 klasy lub równoważny w dziedzinie archeologii lub odpowiedniej dyscypliny. Zwolnienie kredytowe może zostać przyznane za odpowiednią certyfikowaną lub doświadczalną naukę podjętą lub ukończoną w ciągu ostatnich 5 lat.

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot