University of Central Lancashire
Professional Policing (Foundation Entry) BSc (Hons)
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Professional Policing (Foundation Entry) BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 40 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Central Lancashire w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Prawo w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Prawo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Prawo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £18500 £23000
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £25000 £15000 - £22500 £18000 - £27500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Prawo (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20344 - £28558 £17746 - £29609 £20717 - £38496

Przegląd kursu

Zrób krok w kierunku zostania wysoko wykwalifikowanym, wszechstronnie kompetentnym posterunkowym policji. Ten stopień Professional Policing Foundation Entry Degree prowadzi do pełnego programu BSc (Hons).

Dlaczego warto studiować z nami

• Twoja nauka jest wzmocniona praktycznym doświadczeniem, zdobytym poprzez rotacje operacyjne w pięciu obszarach praktyki zawodowej.
  • Nasza szkoła posiada wyjątkowe udogodnienia, w tym kryminalistyczne domy zbrodni i Hydra Minerva Suite do symulacji zarządzania katastrofami.
  • Możliwości na uniwersytecie i w policji rozwiną twoją wiedzę, umiejętności i zachowania, pomagając ci osiągnąć kompetencje akademickie i operacyjne.

Co będziesz robić

• Przygotuj się na fizycznie i intelektualnie wymagający zawód, wymagający wysokiego poziomu inteligencji emocjonalnej, silnych umiejętności interpretacji zachowań.
  • Rozwiniesz swoją zdolność do analizowania i rozwiązywania szybko zmieniających się wydarzeń, co jest niezbędne dla nowoczesnego posterunkowego policji (PC).
  • Ostatni rok studiów daje możliwość przeprowadzenia badań opartych na badaniach, a także studiowania opcjonalnych specjalistycznych obszarów policyjnych.

Przyszłe kariery

Professional Policing Practice prowadzi do możliwości ubiegania się o karierę w policji lub powiązanych zawodach śledczych.

Wielu naszych absolwentów policji dołączyło do lokalnych sił lub pracuje dla British Transport Police. Niektórzy pracują również w ubezpieczeniach lub bankowości, Civil Nuclear Constabulary, HM Prison Service lub prowadzą dochodzenia w sprawie oszustw w Departamencie Ubezpieczeń Społecznych i UK Border Agency.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Professional Policing (Foundation Entry) BSc (Hons) w University of Central Lancashire

17% Zawody związane z projektowaniem
14% Zawody związane z projektowaniem
8% Zawody związane ze sprzedażą
6% Zawody podstawowe
6% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
4% Zawody wykwalifikowane

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

przy czym żaden z komponentów nie może być niższy niż 5.5 (musi być zdany w ciągu dwóch lat od daty rozpoczęcia kursu)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Professional Policing (Foundation Entry), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Professional Policing (Foundation Entry) BSc (Hons)

Pamiętaj, że opłaty za rok założycielski będą wynosić 9 250 GBP, a następnie 9 250 GBP rocznie przez pozostałą część kursu.

*Podlega jedynie rocznemu wzrostowi zgodnie z brytyjskim wskaźnikiem inflacji cen detalicznych.

• Foundation

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Central Lancashire w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
  • #UCLanFreshers Week 2019