University of Central Lancashire
Facilities Management (Foundation Entry) BSc (Hons)
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 85 o kursach Facilities Management (Foundation Entry) BSc (Hons) i innych kursach Zarządzanie, Przywództwo na University of Central Lancashire dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Zarządzanie, Przywództwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Biznes i zarządzanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Zarządzanie, Przywództwo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £23000 £19500 £23000
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £25000 £16000 - £24000 £18500 - £29000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Biznes i zarządzanie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24848 - £35191 £20174 - £35659 £22788 - £43702

Przegląd kursu

Zanurz się w prawdziwym doświadczeniu menedżera obiektów dzięki kursowi Foundation Entry, który nadąża za szybko zmieniającą się branżą i koncentruje się na zrównoważonym rozwoju.

Dlaczego warto studiować z nami

• Nasi opiekunowie praktyk mają bliskie powiązania z przemysłem, dzięki czemu zdobędziesz umiejętności i aktualną wiedzę poszukiwaną przez pracodawców.
  • Kierunek ten jest skonstruowany tak, aby dotrzymać kroku zmieniającej się i postępowej branży. Koncentruje się na nowych wymaganiach stawianych menedżerom obiektów, w tym na temacie zrównoważonego rozwoju.
  • Studiowanie ze studentami na kierunkach zarządzanie projektami budowlanymi, geodezja ilościowa i geodezja budowlana prowadzi do korzystnej wymiany wiedzy.

**Co będziesz robić

• Ten kurs oferuje opcjonalny 48-tygodniowy staż w przemyśle dla studentów studiów stacjonarnych między rokiem 2 a rokiem 3.
  • Elastyczna realizacja tego kursu pozwala na naukę podczas zatrudnienia. Nasze nauczanie w niepełnym wymiarze godzin odbywa się tylko jeden dzień w tygodniu.
  • Studiuj razem ze studentami zarządzania projektami budowlanymi, geodezji ilościowej lub geodezji budowlanej, a nawet przenieś kurs.

Akredytacje

• Ten kurs został akredytowany przez CIOB, uznaną na całym świecie organizację zawodową zajmującą się budownictwem i przywództwem. Akredytacja może prowadzić do możliwości kariery na wysokim szczeblu w dużych organizacjach i prywatnej praktyce.
  • Ten kurs został akredytowany przez RICS, uznaną na całym świecie organizację zawodową, która promuje najwyższe międzynarodowe standardy w zakresie gruntów, nieruchomości, budownictwa i infrastruktury. Akredytacja może prowadzić do możliwości kariery na wysokim szczeblu w dużych organizacjach i prywatnej praktyce.

Przyszłe kariery

Facilities Management to akredytowany kierunek studiów. Jest uznawany przez pracodawców za wyznacznik jakości i profesjonalizmu. Nasi absolwenci są bardzo poszukiwani i pracują w różnych organizacjach zajmujących się zarządzaniem obiektami.

Akredytowany przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) dla celów członkostwa absolwentów.

Akredytowane przez Chartered Institute of Building (CIOB), po tym jak zostały ocenione jako spełniające CIOB Education Framework. Potencjalni członkowie posiadający te kwalifikacje mają pełne zwolnienie akademickie i mogą przystąpić do członkostwa w CIOB bez wymogu Indywidualnej Oceny.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Facilities Management (Foundation Entry) BSc (Hons) w University of Central Lancashire

25% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
15% Specjaliści od mediów
9% Specjaliści w dziedzinie nauczania
8% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
7% Zawody administracyjne
5% Zawody związane ze sprzedażą
4% Zawody związane z obsługą klienta
3% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
2% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for Zarządzanie, Przywództwo

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

przy czym żaden z komponentów nie może być niższy niż 5.5 (musi być zdany w ciągu dwóch lat od daty rozpoczęcia kursu)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Facilities Management (Foundation Entry), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Facilities Management (Foundation Entry) BSc (Hons)

Pamiętaj, że opłaty za rok fundacji będą wynosić 9 250 GBP, a następnie 9 250 GBP rocznie przez pozostałą część kursu.

*Podlega jedynie rocznemu wzrostowi zgodnie z brytyjskim wskaźnikiem inflacji cen detalicznych.

• Foundation

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
  • #UCLanFreshers Week 2019