University of Central Lancashire
Odkrywanie i rozwój leków MSc
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

**Nasz kurs MSc Drug Discovery and Development jest idealny, jeśli chcesz kontynuować karierę w przemyśle farmaceutycznym, będziesz miał również możliwość odbycia opcjonalnego stażu zawodowego.

Zaprojektowaliśmy ten kurs, aby zapewnić Ci wiedzę i praktyczne umiejętności, których potrzebujesz, aby stać się wartościowym członkiem zespołu w branży farmaceutycznej. Kładziemy nacisk na proces opracowywania leków i podróż od odkrycia do wprowadzenia produktu na rynek, w tym kontrolę jakości i naukę regulacyjną.

Uzyskasz dogłębny wgląd w molekularne podstawy chorób, cele leków i ich walidację, identyfikację wiodących związków, projektowanie leków oparte na strukturze oraz techniki analityczne i syntetyczne. Dowiesz się również wszystkiego o regulacyjnych i komercyjnych aspektach zarządzania w branży farmaceutycznej.

Pod koniec tego kursu zdobędziesz dogłębną wiedzę z zakresu biofarmacji, farmakokinetyki i toksykologii, a także zrozumiesz umiejętności badawcze i metody naukowe. Naszym celem jest wykształcenie naukowców z doświadczeniem w odkrywaniu i opracowywaniu leków, a także osób niebędących naukowcami, które są przygotowane do pracy w środowiskach farmaceutycznych.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others - Further English courses
    • Graduate Degrees Engineering, some science
    • Graduate Degrees Journalism, Nursing
    • Undergraduate Degrees Engineering, some science
    • Undergraduate Degrees Journalism, Nursing
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Drug Discovery and Development, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci powinni posiadać stopień naukowy 2:2 z wyróżnieniem uzyskany na brytyjskim uniwersytecie (lub jego odpowiednik za granicą) w dziedzinie chemii, farmacji, biologii, medycyny sądowej, nauk biomedycznych lub pokrewnego przedmiotu lub kwalifikacje lub doświadczenie uznane za równoważne z powyższymi.

Transkrypcja modułów jest wymagana wraz z aplikacją.

IELTS na poziomie 6.5 (żaden komponent poniżej 6.0) TOEFL na poziomie 600 (papier) i 250 (CBE) z TWE na poziomie 4.

Kandydaci z odpowiednim doświadczeniem będą musieli wykazać, że doświadczenie to jest odpowiednie zarówno przy składaniu aplikacji, jak i podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Jedna referencja akademicka

Przejdź rozmowę kwalifikacyjną z członkami akademickimi w PABS

Studenci mogą ubiegać się o zwolnienie z poszczególnych modułów, jeśli mogą wykazać odpowiedni poziom wcześniejszych kwalifikacji lub doświadczenia. Zazwyczaj nie będzie to więcej niż dwa moduły. Wnioski o akredytację wcześniejszego uczenia się, czy to doświadczalnego, czy certyfikowanego, będą rozpatrywane indywidualnie, a wnioskodawcy powinni początkowo umówić się na omówienie swojej sprawy z kierownikiem kursu w momencie składania wniosku.

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
  • #UCLanFreshers Week 2019