University of Brighton
Zarządzanie przedsiębiorstwem z marketingiem i rokiem stażowym BSc (Hons)
University of Brighton - University of Brighton

Nasz czteroletni Business Management with Marketing and Placement Year BSc(Hons) daje Ci możliwość ukończenia studiów z rocznym płatnym doświadczeniem zawodowym w przemyśle oraz Chartered Management Institute Diploma in Management and Leadership.

Akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM) nasz kurs zapewnia zrozumienie kluczowych funkcji biznesowych i marketingowych oraz zrozumienie wpływów, które kierują decyzjami biznesowymi i marketingowymi.

Możesz zgłębiać tematy związane z marketingiem, takie jak komunikacja marketingowa, planowanie i strategia, badania rynku, psychologia konsumenta oraz marketing międzynarodowy i międzykulturowy.

Wszystkie nasze stopnie biznesowe mają ten sam pierwszy rok, oferując Ci elastyczność w zmianie ostatecznego tytułu studiów. Pod koniec pierwszego roku możesz zdecydować się na kontynuowanie nauki na Business Management with Marketing and Placement Year BSc(Hons) lub wybrać jedną z innych specjalizacji:

• Zarządzanie Biznesem z Rokiem Praktyk BSc(Hons)

• Zarządzanie Biznesem z Ekonomią i Rokiem Praktyk BSc(Hons)

• Zarządzanie Biznesem z Finansami i Rokiem Praktyk BSc(Hons)

• Business Management with Human Resource Management and Placement Year BSc(Hons).

Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Management Institute (CMI). Wszyscy studenci, którzy pomyślnie ukończyli czteroletnią ścieżkę Business Management i którzy zaliczyli moduły kwalifikacyjne, ukończą studia wymagane do uzyskania dyplomu Chartered Management Institute's Level 5 Diploma in Management and Leadership. Możesz ubiegać się o ten certyfikat od CMI, za standardową opłatą, bez wymogu przystąpienia do egzaminów.

Nie spełniasz wymagań wstępnych? Dla studentów, którzy nie posiadają kwalifikacji akademickich lub doświadczenia wymaganego do przyjęcia na ten kierunek, dostępny jest Business Management BSc(Hons) with Integrated Foundation Year, który przygotuje Cię do przejścia na 1 rok tego kierunku.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

6.0 ogółem z minimum 5.5 w każdym elemencie, lub równoważne kwalifikacje z języka angielskiego.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business Management with Marketing and placement year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie przedsiębiorstwem z marketingiem i rokiem stażowym BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2

Rankingi University of Brighton w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 22 rankingi uniwersytetów University of Brighton

O University of Brighton

University of Brighton jest uniwersytetem finansowanym ze środków publicznych i posiada trzy kampusy zlokalizowane w Brighton, które są znane jako Falmer, City i Moulsecoomb, a także inny w Eastbourne, który znajduje się tuż obok tętniącego życiem Parku Narodowego South Downs.

Lista 236 kursów licencjackich i magisterskich University of Brighton - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Brighton

• A day in the life of a University of Brighton student
  • Why study in the UK? International student life in Brighton