University of Bolton
Informatyka (doładowanie na koniec roku) BSc (Hons)
University of Bolton - University of Bolton

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 30 o kursach Computing (Final Year Top-up) BSc (Hons) i innych kursach Księgowość na University of Bolton dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Księgowość.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Biznes i zarządzanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Księgowość na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £18500 £20000
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25000 £14000 - £23000 £16000 - £29500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Biznes i zarządzanie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20982 - £28114 £18679 - £30387 £21981 - £39292

Nasz kierunek BSc (Hons) Computing (doładowanie) jest idealny jako kolejny krok od stopnia podstawowego, HND lub równoważnego dyplomu z informatyki lub inżynierii oprogramowania. Jest to elastyczny i dalekosiężny program studiów licencjackich, który został zaprojektowany, aby wspierać Cię skoncentrowaną uwagą, wglądem w branżę i doskonałymi zasobami IT.

Spośród wszystkich opcji studiów informatycznych dostępnych w Bolton, ta jest najbardziej elastyczna. Opiera się na kluczowych elementach innych ścieżek studiów, aby zapewnić Ci szeroki, branżowy program. Opierając się na wcześniejszych studiach, będziesz mieć możliwość skupienia się na aspektach przedmiotu, które Cię interesują i w których masz mocne strony, lub które wspierają Twoją karierę lub cele związane z dalszą nauką.

Silne powiązania wydziału z biznesem oznaczają, że będziesz mieć szansę pracować nad "briefami na żywo" w ramach swoich zadań kursowych, dzięki czemu będziesz mieć możliwość korzystania z rzeczywistego kontekstu i zastosowania umiejętności i wiedzy, które pomożemy Ci rozwinąć.

Dzięki celowo małej liczebności klas możemy zaoferować Ci bardziej znaczącą i spersonalizowaną interakcję z naszymi oddanymi i entuzjastycznymi wykładowcami, z których wielu jest aktywnymi badaczami i posiada rozległe doświadczenie w branży. W międzyczasie zaproszeni prelegenci i wykładowcy zapewnią Ci dostęp do bardzo istotnych i aktualnych informacji z branży.

Wszystko to jest wspierane przez nasze dobrze wyposażone apartamenty IT, w których będziesz mógł stosować i rozwijać swoją naukę indywidualnie i w grupach, z fachowym doradztwem i wsparciem.

Akredytowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Institute of Chartered Accountants Scotland (ICAS) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Computing (Final Year Top-up) BSc (Hons) w University of Bolton

50% Specjaliści w dziedzinie nauczania
20% Specjaliści inżynierii
15% Specjaliści do spraw finansów
5% Specjaliści ds. ochrony przyrody i środowiska

Oceny i czas na naukę

Szczegóły dotyczące zajęć edukacyjnych i metod oceny tego kursu są dostępne na stronie internetowej University of Bolton.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, będziesz potrzebować również IELTS 6.0 z wynikiem nie mniejszym niż 5.5 w każdym z pasm (lub równoważnym).

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computing (Final Year Top-up), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Informatyka (doładowanie na koniec roku) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
EU £13550
Międzynarodowa £13550

Rankingi University of Bolton w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Bolton w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Informatyka

Informatyka

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów University of Bolton

O University of Bolton

The University of Bolton, często określany jako Bolton Institute, jest uniwersytetem znajdującym się w Bolton w Anglii, którego wizją, według ich własnych słów, jest bycie wyróżniającym się uniwersytetem intensywnie uczącym i prowadzącym badania, znanym z jakości swoich pracowników, udogodnień i powiązań z sektorami zatrudnienia. Siedziba uniwersytetu mieści się głównie w kampusie pomiędzy Deane Road i Derby Street w samym Boltonie, ale uniwersytet posiada również ośrodek akademicki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich znany jako Ras Al Khaimah.

Lista 115 kursów licencjackich i magisterskich University of Bolton - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bolton

• Welcome to the University of Bolton
  • Why choose the University of Bolton
  • Why Bolton? Make an informed choice about the University of Bolton
  • Education at the University of Bolton
  • Learn about the University of Bolton and why it's ranked so well for student satisfaction.
  • University of Bolton Welcome to Bolton Support

University of Bolton Main Site, Greater Manchester

Obliczenia BSc (Hons)
(Buckinghamshire New University)