University of Birmingham
Inżynieria i integracja systemów kolejowych MSc
University of Birmingham - University of Birmingham

Railway Systems Engineering and Integration MSc Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Birmingham w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów biologia molekularna, biofizyka i biochemia w UK.

Wynagrodzenie absolwentów biologia molekularna, biofizyka i biochemia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów biologia molekularna, biofizyka i biochemia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £30000 £21500 - £31000 £25000 - £38500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii biologia molekularna, biofizyka i biochemia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21993 - £30000 £18456 - £28917 £22344 - £35829

**Nasz program studiów magisterskich w zakresie inżynierii i integracji systemów kolejowych zapewnia wszechstronny poziom wiedzy i edukacji oraz wyposaża następną generację liderów branży. Główną zaletą tego kursu jest to, że umożliwia on rozważenie szerszych aspektów systemów kolejowych i ich interakcji.

Przedsiębiorstwa kolejowe polegają na zaawansowanych systemach technicznych i operacyjnych w celu przewożenia ogromnej liczby pasażerów w gęsto zaludnionych obszarach i dużych ilości towarów na duże odległości, w sposób ekonomiczny, bezpieczny i terminowy. Ten program studiów podyplomowych w zakresie inżynierii i integracji systemów kolejowych kładzie duży nacisk na rozwój wiedzy i know-how w zakresie inżynierii kolejowej, umiejętności integracji systemów i zrozumienia złożonych interakcji między podsystemami. Rozwija twoją zdolność do pracy w multidyscyplinarnych zespołach projektowych i jest silnie wspierany przez praktyków kolejowych.

Absolwenci programu z powodzeniem projektują, budują, obsługują i zarządzają zaawansowanymi podsystemami i złożonymi interfejsami charakteryzującymi istniejące i nowe linie kolejowe. Program studiów stacjonarnych składa się z modułów wykładowych i modułów zajęć, zaplanowanych na okres 8 miesięcy. Studenci studiów niestacjonarnych realizują ten sam program nauczania, co studenci studiów stacjonarnych, ale wykonują nauczane moduły w kolejności, która najlepiej odpowiada ich zobowiązaniom zawodowym. Studia magisterskie wymagają złożenia rozprawy opartej na znacznej ilości niezależnych badań.

Wielu uczestników to doświadczeni inżynierowie i menedżerowie kolejowi, sponsorowani przez swoich pracodawców, ale program pozwala również nowym osobom wchodzącym do branży kolejowej zapoznać się ze specjalistycznymi dyscyplinami związanymi z inżynierią systemów kolejowych, jednocześnie uzyskując wgląd w złożone interakcje między podsystemami.

Akredytowany przez Royal Society of Biology w celu częściowego spełnienia akademickich i doświadczalnych wymagań członkostwa i Chartered Biologist (CBiol).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Railway Systems Engineering and Integration MSc w University of Birmingham

20% Zawody związane ze sportem i fitnessem
20% Zawody podstawowe
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody wykwalifikowane
10% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów

Oceny i czas na naukę

Każdy moduł nauczania odbywa się w intensywnym tygodniowym bloku i obejmuje wykłady w klasie, samouczki, ćwiczenia zespołowe, wizyty i zadania, aby osadzić i połączyć każdy element przedmiotu.

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• (no subscore less than 6.0)

Wymagania dotyczące języka angielskiego mogą dotyczyć studentów zagranicznych
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Railway Systems Engineering and Integration, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Dyplom z wyróżnieniem 2:1 z odpowiedniego przedmiotu (np. inżynieria, fizyka, ekonomia lub matematyka).

Pod uwagę brane będzie również doświadczenie praktyczne. Jeśli nie masz doświadczenia lub masz ograniczone doświadczenie w branży, będziesz musiał wziąć udział w kursie wprowadzającym.

Rankingi University of Birmingham w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Birmingham w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Inżynieria

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 27 października, 2023]

[Opublikowany 11 lipca, 2023]
    Inżynieria

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Birmingham

O University of Birmingham

University of Birmingham jest uniwersytetem badawczym z siedzibą w Edgbaston, Birmingham, Anglia. Celem uniwersytetu jest bycie w czołówce pod względem edukacyjnym, a ich program nauczania jest nieustannie kształtowany przez nowe odkrycia w badaniach. Główny kampus znajduje się w odległości trzech mil od centrum Birmingham, do którego nie trzeba długo jechać autobusem, jeśli student zdecyduje, że chciałby spędzić tam trochę swojego wolnego czasu.

Lista 469 kursów licencjackich i magisterskich University of Birmingham - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Birmingham

• Life as an international student at Birmingham
  • Why do students choose to study at the University of Birmingham? We asked some!
  • BA Social Work: Student feedback
  • 61 Questions with English student Charlotte
  • Students from Turkey at the University of Birmingham

Edgbaston Campus