Ulster University
Nieruchomości (z badaniami stosowanymi lub bez) PgCert
Ulster University - Ulster University

Są to intensywne studia podyplomowe dla ambitnych i zmotywowanych absolwentów, którzy chcą zostać specjalistami w dziedzinie nieruchomości na poziomie lokalnym, krajowym lub międzynarodowym.

Przedstawiony z międzynarodowej perspektywy, aby odzwierciedlić rolę nieruchomości w dzisiejszej globalnej gospodarce biznesowej, kurs ten koncentruje się na rozwoju, inwestycjach i cenach, umożliwiając Ci docenienie dynamiki rynku nieruchomości i rynków kapitałowych. Poznasz kluczowe obszary wyceny nieruchomości, zarządzania portfelem, ryzyka inwestycyjnego i analizy rynku, istotne dla branży nieruchomości komercyjnych, banków i inwestorów instytucjonalnych.

Absolwenci będą w stanie wykazać się wiedzą i zrozumieniem branży nieruchomości wraz z metodami i praktycznymi technikami powszechnie stosowanymi przez rzeczoznawców majątkowych.

Kierunki studiów absolwentów obejmują tradycyjną agencję mieszkaniową/komercyjną, rozwój nieruchomości, zarządzanie aktywami nieruchomościowymi i role związane z wyceną, a także zastosowanie umiejętności związanych z nieruchomościami w sektorze bankowym, księgowym i inwestycyjnym.

S)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Real Estate (With or without Applied Research), PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

(a) Kandydaci muszą uzyskać dyplom z wyróżnieniem lub bez wyróżnienia na uniwersytecie w Zjednoczonym Królestwie lub Republice Irlandii, lub od uznanego krajowego organu przyznającego, lub od instytucji w innym kraju, która jest uznawana za równoważną; lub

(b) równoważny standard świadectwa ukończenia studiów podyplomowych, dyplomu ukończenia studiów wyższych, świadectwa ukończenia studiów wyższych lub zatwierdzonych kwalifikacji zawodowych lub innych; oraz

(c) przedstawić dowód znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie GCSE C lub równoważnym);

Alternatywnie do (a) lub (b) i / lub (c) w wyjątkowych okolicznościach, gdy dana osoba ma znaczące i znaczące doświadczenie w nauce, portfolio pisemnych dowodów wykazujących spełnienie cech absolwenta (w tym wyników specyficznych dla przedmiotu, określonych przez Komitet Kursu) może być brane pod uwagę jako alternatywna ścieżka wejścia.

Dowody wykorzystane do wykazania cech absolwenta nie mogą być wykorzystane do zwolnienia z modułów w ramach programu.

Jest to powiązany program studiów podyplomowych / dyplomowych / magisterskich. Studenci zarejestrują się na Postgraduate Certificate. Studenci, którzy pomyślnie ukończą program, będą mogli automatycznie przejść przez każdy etap programu do poziomu magisterskiego. Alternatywnie, studenci, którzy pomyślnie ukończyli etapy Postgraduate Certificate lub Postgraduate Diploma, mogą opuścić program z odpowiednią nagrodą.

Wcześniejsze certyfikaty lub dowody z akredytacji wcześniejszego uczenia się przez doświadczenie mogą zostać zaakceptowane jako zwalniające kandydatów z części programu, pod warunkiem, że zarejestrują się jako studenci Uniwersytetu w modułach stanowiących co najmniej ostatnią trzecią wartość punktową nagrody na najwyższym poziomie w odniesieniu do nagrody magisterskiej i co najmniej 50% wartości punktowej nagrody w odniesieniu do nagrody Postgraduate Diploma lub Postgraduate Certificate.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

Nieruchomości (z badaniami stosowanymi lub bez) PgCert
(Ulster University)