Ulster University
Prawo korporacyjne, informatyka i innowacje LLM
Ulster University - Ulster University

Tworząc multidyscyplinarnych specjalistów prawnych i technologów, ten kurs zapewnia ci interdyscyplinarny zestaw umiejętności, który odróżnia cię od innych absolwentów dzięki nauczaniu w zakresie umiejętności komputerowych, prawa korporacyjnego, finansowego i technologicznego. Kurs jest skoncentrowany na przemyśle, z międzynarodowymi firmami oferującymi praktyki staże, nagrody i specjalistyczny wkład w nauczanie dla swoich studentów.

Ten odrębny program studiów LLM/MSc jest odpowiedni dla aspirujących i obecnych prawników, a także innych specjalistów z dziedziny prawa, biznesu i informatyki, którzy chcą zdobyć specjalistyczne umiejętności i zwiększyć możliwości kariery. Będziesz badać wpływ pojawiających się przełomowych technologii na dziedzinę prawa i rozwijać praktyczne umiejętności w zakresie technologii prawnych dzięki ekspertyzie partnerów branżowych.

Absolwenci tego obszaru cieszą się dużym popytem i mogą pracować w kancelariach prawnych, wewnętrznych zespołach prawnych, usługach finansowych, bankowości, firmach konsultingowych i technologicznych.

LLM/MSc jest również idealną platformą dla zaawansowanych badań, w tym studiów doktoranckich w dziedzinie prawa lub informatyki.

WAŻNE: Wiele kursów zostanie przeniesionych do kampusu w Belfaście. Nowy kampus ma zgodnie z planem otworzyć swoje drzwi i przyjąć studentów od września 2021 roku. Ze względu na wpływ COVID-19 utrzymujący się do 2021 roku, Uniwersytet ściśle współpracuje z wykonawcami, aby złagodzić jakikolwiek wpływ pandemii na datę otwarcia.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Corporate Law, Computing and Innovation, LLM. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

Studia prawne i polityka MA (Hons)
87% 5% 5% £21900 £20800 194 Aberdeen Oncampus W pełnym wymiarze godzin
MLaw (Solicitors' Practice) - 4-letnie zintegrowane studia magisterskie MLaw