Ulster University
Inżynieria Lądowa i Infrastrukturalna (z lub bez Badań Stosowanych) MSc (PG)
Ulster University - Ulster University

Zrównoważony Rozwój jest w centrum tego kursu. Skupiając się na projektowaniu i zrównoważonym rozwoju, program ten jest uziemiony w modułach technicznych obejmujących odpady, wodę, projektowanie strukturalne, media, materiały i autostrady wraz z szerszymi umiejętnościami zarządzania projektami. Będziesz korzystać z naszych badań akademickich, doświadczenia zawodowego i znaczących powiązań branżowych, w tym wkładu wiodących profesjonalistów.

Praca dyplomowa dodatkowo zwiększy twoje umiejętności badawcze, budując twoją specjalistyczną wiedzę i powiązania branżowe. Możliwości zatrudnienia absolwentów w sektorze publicznym lub prywatnym można znaleźć w dyscyplinach środowiska zbudowanego lub kariery, takich jak inżynieria lądowa, transport, zdrowie publiczne lub inżynieria środowiskowa, zajmując się kluczowymi działaniami, takimi jak usługi komunalne, budowa, projektowanie, infrastruktura, zrównoważony rozwój, wpływ na środowisko i ruch oraz gospodarka odpadami. Studenci międzynarodowi mogą skorzystać z 2-letniej opcji badań stosowanych.

Niedawni absolwenci znaleźli zatrudnienie w brytyjskim sektorze wodnym, lokalnych firmach konsultingowych, australijskim przemyśle inżynieryjnym, szkockich władzach lokalnych, irlandzkich radach hrabstw oraz na stanowiskach badawczych. szkockich władzach lokalnych, irlandzkich radach hrabstw oraz na stanowiskach badawczych.

Uznanie zawodowe - Akredytacja jako Technical Masters Degree przez Joint Board of Moderators, składającą się z Institution of Civil Engineers (ICE), Chartered Institute of Highways and Transportation (CIHT), Institution of Structural Engineers (IStructE), Institute of Highway Engineers (IHE) oraz Permanent Way Institution.

WAŻNE: Wiele kursów zostanie przeniesionych do kampusu w Belfaście. Nowy kampus ma zgodnie z planem otworzyć swoje drzwi i przyjąć studentów od września 2021 roku. Ze względu na wpływ COVID-19 utrzymujący się do 2021 roku, Uniwersytet ściśle współpracuje z wykonawcami, aby złagodzić jakikolwiek wpływ pandemii na datę otwarcia.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Civil and Infrastructure Engineering (with or without Applied Research), MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

Inżynieria lądowa MEng (Hons)
(Imperial College of Science)
91% 0% 9% £40940 200 Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin