UCFB, University Campus of Football Business
Biznes piłkarski i media BA (Hons)
UCFB, University Campus of Football Business - UCFB, University Campus of Football Business

Sport został przekształcony przez inwestycje medialne i pojawiające się technologie, począwszy od najnowszych umów telewizyjnych i radiowych angielskiej Premier League, a skończywszy na ogromnym rozwoju mediów internetowych. Branża piłkarska jest wspierana przez wszystkie platformy medialne, w tym drukowane, nadawane i internetowe na wielu poziomach jako źródło treści, a także jako konkurencyjne narzędzie biznesowe w pogoni za publicznością oraz jako forum i środowisko do dyskusji w mediach społecznościowych. Media sportowe to wieloaspektowe środowisko, a ten stopień zapewni Ci kontekstowy stopień, w jaki sposób public relations i dziennikarstwo odnoszą się do biznesu piłki nożnej.

W tym stuleciu wzajemna zależność biznesu piłkarskiego i mediów stała się kluczowa dla zrozumienia obu branż. To, co kiedyś było wiadomością na ostatniej stronie, teraz regularnie pojawia się na pierwszej, a często zanim czytelnicy zobaczą jakąkolwiek z tych treści, widzieli lub słyszeli relację na żywo z meczów, gdziekolwiek się znajdują, za pośrednictwem telewizji lub Internetu. Interesariusze branży są coraz bardziej świadomi praw do wizerunku i kontrolowania przepływu treści do mediów zewnętrznych.

UCFB zatrudnia osoby z organizacji takich jak Sky, BBC, ITV, talkSPORT i organów zarządzających, aby współpracowały z naszymi studentami i zapewniały im ważny wgląd w to, jak naprawdę działają media, w celu uzupełnienia wiedzy od własnych profesjonalistów z branży UCFB i doświadczonych pracowników naukowych zajmujących się mediami.

Ścieżki medialne badają wiele aspektów komunikacji medialnej i rozwijają twoje zrozumienie wzajemnych powiązań między interesariuszami z branży. Zdobędziesz również zrozumienie biznesu piłkarskiego i mediów poprzez wprowadzenie międzynarodowych modeli biznesowych piłki nożnej i koncepcji zarządzania, planowania biznesowego, współczesnych zagadnień i strategii wydarzeń public relations. Będziesz miał możliwość rozwinięcia praktycznego zastosowania tego, jak marki piłkarskie komunikują się ze swoimi odbiorcami poprzez działania związane z PR.

W ramach tego kursu stosowane są różne rodzaje oceny, stosownie do każdego modułu. Ocena jest głównie ciągła, wykorzystując elementy, które będą obejmować eseje akademickie, raporty, prezentacje, portfolio, refleksyjne pisanie, a także praktyczne wyniki transmisji. Zastosowane zadania oceny są wykorzystywane w miarę możliwości, aby umożliwić uczniom powiązanie teorii z praktyką, oceniając w ten sposób wiedzę i zrozumienie wraz z praktycznymi umiejętnościami specyficznymi dla studiów i kluczowymi umiejętnościami branżowymi. Studenci z niepełnosprawnościami i/lub szczególnymi potrzebami edukacyjnymi powinni omówić oceny z kierownikiem kursu, kierownikiem modułu i kierownikami seminariów, aby upewnić się, że są w stanie w pełni zaangażować się we wszystkie oceny w ramach kursu.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Minimum 5.5 wymagane w każdym konkretnym paśmie.

Nasz dostęp do licencji międzynarodowej jest obecnie weryfikowany. Oznacza to, że nie możemy przyjmować wniosków od osób, które potrzebują wizy studenckiej, aby studiować w Wielkiej Brytanii, ponieważ nie możemy wydać Potwierdzenia Przyjęcia na Studia (CAS). Jeśli nadal nie masz pewności, czy potrzebujesz wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii, lub w celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z [email protected].

UCFB oferuje szereg opcji stypendialnych i zapomogowych, aby pomóc w pokryciu kosztów studiów i zachęcić studentów do podjęcia studiów w UCFB i ukończenia ich z czymś więcej niż tylko dyplomem uniwersyteckim. Zobacz https://www.ucfb.ac.uk/, aby uzyskać informacje na temat czesnego i możliwości finansowania w UCFB, w tym naszego programu stypendiów i stypendiów dla studentów studiów licencjackich.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Football Business & Media, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Biznes piłkarski i media BA (Hons)

Zakwaterowanie - ponieważ studenci są zobowiązani do uczęszczania na zajęcia stacjonarne w ramach swojego kursu, oczekuje się, że zorganizują sobie odpowiednie zakwaterowanie. Porady i formularz zgłoszeniowy są dostępne na naszej stronie internetowej. Tygodniowe koszty zakwaterowania wahają się od 195 do 256 funtów.

W niektórych przypadkach opcjonalne działania związane z zatrudnieniem i planowaniem kariery zapewniane przez UCFB mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami dla uczestników (np. kwalifikacje z zewnętrzną certyfikacją, takie jak FA Coaching Badges lub kwalifikacje STATS). Studenci zostaną powiadomieni o szczegółach wszelkich dodatkowych kosztów przed rozpoczęciem takich sesji.

Sprzęt papierniczy - wymagany jest papier i długopisy. Koszty będą się różnić w zależności od indywidualnego wyboru ucznia.

Książki, czasopisma i periodyki - książki będą dostępne w bibliotekach UCFB i UEL. Jeśli studenci chcą kupić książki, mogą to zrobić, ale nie jest to wymagane.

Drukowanie - do drukowania dokumentów na stronach UCFB wymagane są kredyty na drukowanie. Kopie czarno-białe kosztują 5 pensów, a kolorowe 15 pensów.

Od studentów oczekuje się posiadania kalkulatora naukowego przez cały okres studiów.

Inne dodatkowe koszty będą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb ucznia.

• Rok 2

O UCFB, University Campus of Football Business

Lista 27 kursów licencjackich i magisterskich UCFB, University Campus of Football Business - Katalog Kursów

Skład uczniów UCFB, University Campus of Football Business