Truro and Penwith College
Stosowane nauki o sporcie i zdrowiu BSc (Hons)
Truro and Penwith College - Truro and Penwith College

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

BSc (Hons) Applied Sport & Health Science to ekscytujący program, który koncentruje się na rozwijaniu dogłębnej wiedzy i zrozumienia różnych dyscyplin związanych ze sportem i zdrowiem. Kluczową cechą programu jest to, że eksponuje on uczniom szeroki zakres możliwości kariery, jakie mają po ukończeniu studiów. Zrozumienie stosowanego charakteru sportu i zdrowia jest wzmacniane przez specjalistyczne moduły podstawowe i opcjonalne, które pozwalają uczniom stworzyć indywidualny, zorientowany na karierę kierunek studiów. Personel wykładający w ramach programu to eksperci w wybranych przez siebie dziedzinach, którzy mają wyjątkowe doświadczenie zarówno w zastosowaniach zawodowych, jak i akademickich. College to wyjątkowe miejsce do nauki, szczycące się doskonałymi obiektami i zasobami edukacyjnymi związanymi ze sportem i zdrowiem, w nowoczesnym i postępowym środowisku edukacyjnym. Równowaga między sportem a zdrowiem pozwala wszystkim absolwentom na innowacyjne zrozumienie, które można bezpośrednio przenieść do szerokiego zakresu ustawień zawodowych.

BSc (Hons) Applied Sport & Health Science to jedyny specjalistyczny trzyletni program studiów w Kornwalii, który obejmuje te dyscypliny i jest wyjątkowy pod względem możliwości, jakie oferuje absolwentom. Program został zaprojektowany tak, aby wyposażyć uczniów w umiejętności i bazę wiedzy wymaganą do pracy w wybranej specjalizacji lub przejść do innych możliwości dla absolwentów. Jest to również platforma, z której można uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe i akademickie. Szeroki zakres informacji objętych kursem pozwala absolwentom zbadać szeroki zakres możliwości zatrudnienia, zarówno lokalnie, jak i w kraju.

Obszary takie jak psychologia sportu i zdrowia, fizjologia, odżywianie i biomechanika są dostarczane w połączeniu z przedmiotami nauk społecznych, które badają społeczny wpływ sportu i zdrowia. Pozwala to na fascynujący wgląd w wiele różnych aspektów i specjalizacji, które można śledzić w tym aktualnym i ekscytującym obszarze studiów i zatrudnienia.

Ważnym aspektem programu jest jego praktyczny charakter, w związku z czym zaproszeni prelegenci odgrywają fundamentalną rolę w kursie. Oceny są opracowywane z pracodawcami (briefy na żywo) i są ukierunkowane zawodowo. Szereg ocen jest wykorzystywanych do pomocy w rozwoju umiejętności praktycznych i wspomagania teorii w praktyce i praktyki w teorii. Doradca zawodowy HE pomoże w samouczkach koncentrujących się na umiejętnościach i planowaniu postępów. Od samego początku wszyscy uczniowie są narażeni na szeroki zakres potencjalnych ścieżek zatrudnienia, które są dostępne po ukończeniu studiów. Alternatywnie, absolwenci będą dobrze przygotowani do przejścia na powiązane studia magisterskie.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Applied Sport and Health Science BSc (Hons) w Truro and Penwith College

25% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
15% Zawody administracyjne
10% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody związane z obsługą klienta
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Zawody podstawowe

Niestety, nie możemy brać pod uwagę kandydatów z zagranicy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Sport and Health Science, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Stosowane nauki o sporcie i zdrowiu BSc (Hons)

Irlandia £4625 Rok 1

.

• Rok 3
  • Rok 5

O Truro and Penwith College

Truro and Penwith College prowadzi kursy dokształcające w Truro i Penzance, w Anglii. College osiąga jedne z najwyższych wyników A-Level w Wielkiej Brytanii pod względem liczby punktów na jednego studenta i jest konsekwentnie oceniany przez Ofsted i Sunday Times jako jedna z najlepszych nieselektywnych instytucji edukacyjnych w kraju.

Lista 26 kursów licencjackich i magisterskich Truro and Penwith College - Katalog Kursów

Skład uczniów Truro and Penwith College

Truro Campus

Media i komunikacja oraz sport i wychowanie fizyczne (z rokiem podstawowym) BA (Hons)