The University of Warwick
Zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie MSc
The University of Warwick - The University of Warwick

MSc in Mental Health and Wellbeing to nowatorski kurs, który zapewni Ci doskonałe szkolenie poprzez multidyscyplinarne nauczanie i 3-miesięczny staż badawczy. Kurs koncentruje się na zdrowiu psychicznym w populacjach nieklinicznych, szczególnie w miejscu pracy, i łączy nauczanie teoretyczne z nauczaniem stosowanym w zakresie psychologii zdrowia, psychologii klinicznej, psychologii organizacji i psychologii pozytywnej.

Termin składania aplikacji na ten kurs to: Piątek 2 lutego 2024 r..

Przegląd kursu

Studia magisterskie w zakresie zdrowia psychicznego i dobrostanu są przeznaczone dla osób zainteresowanych zdrowiem psychicznym i dobrostanem w populacjach nieklinicznych. Nauka zostanie wzbogacona o interdyscyplinarne podejście, a nauczanie będzie prowadzone przez wiodących światowych ekspertów w dziedzinie psychologii, biznesu, ekonomii, medycyny, zdrowia i nauk behawioralnych. Kurs oferuje podstawowe i zaawansowane szkolenie w zakresie nauki i zastosowania badań nad zdrowiem psychicznym.

Nauczane elementy kursu obejmują moduły dotyczące metod badawczych, podstawowych i zaawansowanych zagadnień w badaniach i praktyce zdrowia psychicznego oraz rzeczywistych interwencji. Nauczanie jest prowadzone przez ekspertów w tej dziedzinie z wydziałów psychologii, Warwick Business School, Warwick Medical School i Warwick Manufacturing Group, aby połączyć doświadczenie akademickie i praktyczne.

Praktycznym elementem kursu jest trzymiesięczny staż badawczy w środowisku biznesowym. Kierunek projektu zostanie uzgodniony między studentem, opiekunem akademickim i opiekunem organizacyjnym.

Umiejętności wynikające z tego dyplomu

Studenci opuszczą kurs z różnorodnymi umiejętnościami badawczymi i transferowalnymi, w tym projektowaniem badań, analizą danych ilościowych i jakościowych, umiejętnościami komunikacji ustnej i pisemnej, krytycznym myśleniem i umiejętnością zastosowania ram teoretycznych do nowatorskich problemów w świecie rzeczywistym. Umiejętności te będą istotne w różnych kontekstach, aby odnieść sukces w globalnej sile roboczej.

Pod koniec kursu powinieneś być w stanie

• Zademonstruj dogłębną specjalistyczną wiedzę na temat teorii, badań i praktyki w zakresie zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.
  • Wykaż się kompetencjami w zakresie skutecznej i niezależnej pracy w miejscu pracy
  • Zademonstruj zaawansowane zrozumienie metod badawczych i analiz istotnych dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia
  • Podejmij proaktywną i autorefleksyjną rolę w pracy i rozwijaniu profesjonalnych relacji z innymi
  • Krytycznie formułuj pomysły i hipotezy
  • Oceń bieżące kwestie i badania w dyscyplinie

Informacje te dotyczą rekrutacji na rok 2024. Biorąc pod uwagę odstęp czasu między publikacją kursów a zapisami, niektóre informacje mogą ulec zmianie. Ważne jest, aby sprawdzić naszą stronę internetową przed złożeniem wniosku.

Zazwyczaj oceniamy moduły za pomocą różnych typów ocen, które obejmują arkusze robocze, eseje, raporty z badań, modelowanie i analizę danych, testy klasowe, egzaminy i prezentacje.

• Foundation / Pathway Courses
    • Undergraduate Degrees Arts
    • Undergraduate Degrees Business, Computer and Social Studies
    • Undergraduate Degrees Faculty of Sciences excepting MORSE

Oferujemy różne opcje finansowania studiów podyplomowych na University of Warwick, od pożyczek podyplomowych, stypendiów uniwersyteckich, nagród za opłaty, po stypendia wydziałów akademickich. Ważne jest, abyś najpierw złożył wniosek o kurs podyplomowy, zanim złożysz wniosek o stypendium University of Warwick.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mental Health and Wellbeing, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wymagania minimalne

Zapraszamy absolwentów psychologii, nauk społecznych, nauk o zdrowiu lub biznesu z pierwszą klasą lub wysokim wynikiem 2:1 na poziomie licencjackim. Absolwenci z innych środowisk akademickich mogą aplikować na życzenie.

Wymagany język angielski

Możesz dowiedzieć się więcej o naszych wymaganiach dotyczących języka angielskiego. Ten kurs wymaga następujących umiejętności:

Zakres B

Ogólny wynik egzaminu IELTS na poziomie 7.0, minimalne wyniki dwóch komponentów na poziomie 6.0/6.5 i pozostałe na poziomie 7.0 lub wyższym.

Kwalifikacje międzynarodowe

Przyjmujemy aplikacje od studentów z innymi międzynarodowo uznawanymi kwalifikacjami.

Rankingi The University of Warwick w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 37 rankingi uniwersytetów The University of Warwick

O The University of Warwick

Uniwersytet Warwick, często skracany do Warw, jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym położonym na obrzeżach Coventry w Anglii. Mając na uwadze przyszłość, Warw zamierza do 2030 roku stać się jednym z wyjątkowych uniwersytetów na świecie, pomagając przekształcać region, kraj i świat dla wspólnego dobra poprzez zastosowanie badań naukowych. Główny kampus uniwersytetu znajduje się pomiędzy Coventry i Warwickshire, na prawie trzech kilometrach kwadratowych liściastych terenów leśnych.

Lista 313 kursów licencjackich i magisterskich The University of Warwick - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Warwick

• Was social life important to you when choosing university?
  • Why Warwick?
  • Wellbeing at Warwick: What support is available?
  • English at the University of Warwick
  • Living off-campus at Warwick - a student's perspective
  • Campus life at the University of Warwick

Zdrowie i opieka społeczna MSc