The University of Warwick
Edukacja teatralna i nauczanie języka angielskiego MA
The University of Warwick - The University of Warwick

Studia magisterskie Drama Education and English Language Training w Warwick to jeden z niewielu programów na świecie, który analizuje rolę edukacji teatralnej w nauczaniu języka angielskiego.

Studiuj i badaj, w jaki sposób edukacja teatralna motywuje uczniów, buduje pewność siebie w mówieniu i wykorzystuje język w celowych kontekstach na Wydziałach Studiów Edukacyjnych. Będziesz uczyć się na dwóch wydziałach, zdobywając wiedzę przedmiotową zarówno w zakresie edukacji teatralnej, jak i strategii TESOL oraz zasobów z lingwistyki stosowanej. Będziesz pracować praktycznie i wspólnie, aby tworzyć powiązania między edukacją teatralną a nauką języków obcych. Ten ekscytujący program studiów magisterskich oferuje dogłębny wgląd w sposoby, w jakie drama i edukacja teatralna mogą poprawić nauczanie i uczenie się w edukacji, szczególnie w dziedzinie nauczania i uczenia się języka angielskiego.

Zapoznamy Cię z szeregiem hybrydowych strategii pedagogicznych, które opierają się na rygorystycznych zasadach i mają na celu uczynienie nauki języków przystępną, zabawną, kreatywną i angażującą. Będziesz angażować się w najnowocześniejszą teorię i badania praktyczne związane ze sposobami wykorzystania dramy i teatru jako narzędzi pedagogicznych. Ten tytuł magistra jest skierowany do osób zainteresowanych pracą jako praktycy w szkołach, społecznościach i teatrach edukacyjnych i będzie interesujący dla osób pracujących w obszarach TESOL.

Kurs zapewnia zaplanowany i ustrukturyzowany program, który jest wystarczająco elastyczny, aby odpowiedzieć na potrzeby szerokiego zakresu kontekstów pedagogicznych i kulturowych. Praktyczne działania są sercem naszej struktury kursu, więc będzie wiele okazji do pracy z rówieśnikami, współpracy, debatowania i badania praktycznych rozwiązań. Twój interdyscyplinarny zestaw umiejętności będzie rozwijany przez cały okres studiów magisterskich, umożliwiając Ci podążanie różnorodnymi ścieżkami kariery.

Umiejętności zdobyte na tym kierunku

• Zdobądź teoretyczne zrozumienie tego, w jaki sposób i dlaczego drama może wspierać naukę języka, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z nauką drugiego języka.
  • Rozwijaj świadomość dynamiki społecznej w klasie i jej implikacji dla procesu nauczania-uczenia się.
  • Naucz się krytycznie analizować i oceniać bieżące badania w zakresie edukacji przez dramę i ELT.
  • Sformułowanie odpowiedniego pytania badawczego i zaprojektowanie ważnego projektu badawczego
  • Umiejętność planowania i przeprowadzania udanych warsztatów dramowych koncentrujących się na rozwoju językowym
  • Umiejętność promowania wykorzystania nauczania ELT

Informacje te dotyczą rekrutacji na rok 2024. Biorąc pod uwagę odstęp czasu między publikacją kursów a zapisami, niektóre informacje mogą ulec zmianie. Ważne jest, aby sprawdzić naszą stronę internetową przed złożeniem wniosku.

Rodzaje oceny różnią się w zależności od wybranych modułów, ale mogą obejmować różne rodzaje zadań, o różnej długości, a także prezentacje ustne lub wydajnościowe. Ukończysz również rozprawę opartą na indywidualnym projekcie badawczym, przy wsparciu opiekuna naukowego.

• Foundation / Pathway Courses
    • Undergraduate Degrees Arts
    • Undergraduate Degrees Business, Computer and Social Studies
    • Undergraduate Degrees Faculty of Sciences excepting MORSE

Oferujemy różne opcje finansowania studiów podyplomowych na University of Warwick, od pożyczek podyplomowych, stypendiów uniwersyteckich, nagród za opłaty, po stypendia wydziałów akademickich. Ważne jest, abyś najpierw złożył wniosek o kurs podyplomowy, zanim złożysz wniosek o stypendium University of Warwick.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Drama Education and English Language Teaching, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimalne wymagania

**2:ii tytuł licencjata (lub równoważny)**.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Możesz dowiedzieć się więcej o naszych wymaganiach dotyczących języka angielskiego. Ten kurs wymaga następujących umiejętności:

• Pasmo B
  • Ogólny wynik IELTS do 7, dwa na poziomie 6.0/6.5 i pozostałe 7.0

Kwalifikacje międzynarodowe

Przyjmujemy aplikacje od studentów z innymi międzynarodowo uznawanymi kwalifikacjami. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę międzynarodowych wymagań wstępnych.

Dodatkowe wymagania

Nie ma dodatkowych wymagań wstępnych dla tego kursu.

Rankingi The University of Warwick w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 37 rankingi uniwersytetów The University of Warwick

O The University of Warwick

Uniwersytet Warwick, często skracany do Warw, jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym położonym na obrzeżach Coventry w Anglii. Mając na uwadze przyszłość, Warw zamierza do 2030 roku stać się jednym z wyjątkowych uniwersytetów na świecie, pomagając przekształcać region, kraj i świat dla wspólnego dobra poprzez zastosowanie badań naukowych. Główny kampus uniwersytetu znajduje się pomiędzy Coventry i Warwickshire, na prawie trzech kilometrach kwadratowych liściastych terenów leśnych.

Lista 313 kursów licencjackich i magisterskich The University of Warwick - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Warwick

• Was social life important to you when choosing university?
  • Why Warwick?
  • Wellbeing at Warwick: What support is available?
  • English at the University of Warwick
  • Living off-campus at Warwick - a student's perspective
  • Campus life at the University of Warwick

Teatr z innowacją MArts (Hons)