The University of Warwick
Nauki biomedyczne z rokiem praktyki BSc (Hons)
The University of Warwick - The University of Warwick

Biomedical Science with Placement Year BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na The University of Warwick w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów nauki biomedyczne (niespecyficzne) w UK.

Wynagrodzenie absolwentów biologia (niespecyficzna)

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów nauki biomedyczne (niespecyficzne) na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £27500 £25500 £32000
Zakres 25-75 percentyla £23500 - £31000 £20000 - £31000 £25000 - £41000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii biologia (niespecyficzna) (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21052 - £28000 £17103 - £27930 £21214 - £34552

Nauki przyrodnicze zapewniają szeroki zakres kierunków studiów ukierunkowanych na biologię. Postępy w nowych technologiach, w tym genomice i biologii integracyjnej, sprawiły, że ta zróżnicowana dyscyplina jest bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek. Uczymy i badamy procesy życiowe od molekularnych, aż po całe zwierzę i środowisko, aby zrozumieć komórkowe, molekularne i fizjologiczne interakcje, które mają fundamentalne znaczenie dla biologii i medycyny.

Nauki biomedyczne obejmują badanie procesów życiowych u ludzi. Przedmiot ten pozwala zrozumieć przyczyny i konsekwencje chorób ludzi i zwierząt, w tym infekcji, nowotworów i zaburzeń neurologicznych.

Zastosowanie nowych koncepcji biologicznych w medycynie jest stale rosnącym i ekscytującym procesem. Rozwój badań w dziedzinie biologii molekularnej, genetycznej i komórkowej nadal napędza postęp w takich obszarach, jak rozwój szczepionek, choroby neurogeneracyjne i choroby metaboliczne.

Rozwiniesz praktyczne umiejętności laboratoryjne, rozwiązywania problemów i badawcze pożądane przez pracodawców. Jeśli rozważasz karierę w medycynie, zapewniamy mentoring i wsparcie w aplikowaniu na studia medyczne.

Możesz zdecydować się na roczny staż przemysłowy lub studia za granicą między drugim a trzecim rokiem studiów.

Akredytowany przez Royal Society of Biology w celu częściowego spełnienia akademickich i doświadczalnych wymagań członkostwa i Chartered Biologist (CBiol).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Biomedical Science with Placement Year BSc (Hons) w The University of Warwick

20% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
20% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Zawody podstawowe
10% Opiekuńcze usługi osobiste
10% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Zawody związane z obsługą klienta
10% Specjaliści od mediów

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

• Foundation / Pathway Courses
    • Undergraduate Degrees Arts
    • Undergraduate Degrees Business, Computer and Social Studies
    • Undergraduate Degrees Faculty of Sciences excepting MORSE
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Biomedical Science with Placement Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauki biomedyczne z rokiem praktyki BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Zgodnie z decyzjami rządu, czesne za studia licencjackie w kraju w roku akademickim 2024/25 wynosi 9 250 funtów.

W przypadku studentów, którzy kwalifikują się do opłat regulowanych przez rząd (obecnie studenci klasyfikowani jako "Home" do celów opłat), uniwersytet przewiduje podwyższenie opłat zgodnie z inflacją określoną przez rząd Wielkiej Brytanii, jeśli jest to dozwolone przez prawo lub politykę rządu, w drugim i kolejnych latach twojego kursu.

Opłaty międzynarodowe (w tym UE) różnią się w zależności od kursu. Poziomy opłat nie zostały jeszcze ustalone na rok 2024/25, ale zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej po ich potwierdzeniu:

**.

.

Rankingi The University of Warwick w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 36 rankingi uniwersytetów The University of Warwick

O The University of Warwick

Uniwersytet Warwick, często skracany do Warw, jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym położonym na obrzeżach Coventry w Anglii. Mając na uwadze przyszłość, Warw zamierza do 2030 roku stać się jednym z wyjątkowych uniwersytetów na świecie, pomagając przekształcać region, kraj i świat dla wspólnego dobra poprzez zastosowanie badań naukowych. Główny kampus uniwersytetu znajduje się pomiędzy Coventry i Warwickshire, na prawie trzech kilometrach kwadratowych liściastych terenów leśnych.

Lista 313 kursów licencjackich i magisterskich The University of Warwick - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Warwick

• Was social life important to you when choosing university?
  • Campus life at the University of Warwick
  • Why Warwick?
  • Wellbeing at Warwick: What support is available?
  • English at the University of Warwick
  • Living off-campus at Warwick - a student's perspective

Nauki biomedyczne z rokiem podstawowym BSc (Hons)
(The University of Sheffield)