The University of Nottingham
Doktorat z teologii (kształcenie na odległość) PhD
The University of Nottingham - The University of Nottingham

Nasz doktorat daje Ci czas i wsparcie, abyś mógł zgłębiać swoje teologiczne zainteresowania, jednocześnie zachowując swoje dotychczasowe zobowiązania.

Mamy szczególne atuty w:

• Teologii i Filozofii

• Religia, kultura i etyka

• Nauka, technologia i natura

• Studia biblijne

• Studia żydowskie

• Nauki islamskie

Wśród naszych pracowników są teolodzy, socjolodzy, bibliści i filozofowie, więc możemy wspierać twoje badania przy pomocy wielu różnych podejść i metodologii.

Dołączysz do zróżnicowanej społeczności, której aktualne projekty badawcze obejmują:

• Biblia Hebrajska i Nowy Testament

• Hermeneutyka

• Islam i polityka

• Filozofia żydowska

• Filozofia religii

• Teologia filozoficzna

• Religia i media

• Religia i technologia

• Teologia i filozofia kontynentalna

• Teologia i literatura

• Teologia i nauki przyrodnicze

Dowiedz się więcej o niektórych tematach badawczych prowadzonych na Wydziale - nottingham.ac.uk/theology

Superwizja Nadzór jest zapewniony przez pracowników aktywnych badawczo. Z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu studiów na odległość wydział zapewni Ci wsparcie, którego potrzebujesz.

Biblioteki Będziesz miał pełny dostęp do systemów bibliotecznych i zasobów Uniwersytetu. Mamy umowy z innymi uczelniami, które pozwalają Ci na korzystanie z bibliotek w instytucji najbliższej Twojego miejsca zamieszkania.

Researcher Academy Na uniwersytecie pracuje wielu naukowców uczących się na odległość i w niepełnym wymiarze godzin, więc będziesz częścią dużej społeczności, która może Cię wspierać i dzielić się doświadczeniami - nottingham.ac.uk/researcher-academy

Wizyta u nas Nie ma potrzeby osobistego odwiedzania uniwersytetu, aby pomyślnie ukończyć swoje badania. Będzie nam jednak niezmiernie miło, jeśli będziesz mógł nas odwiedzić - po prostu ustal ze swoim promotorem najlepszy czas na wizytę.

Finansowanie Istnieje wiele potencjalnych źródeł finansowania, w tym stypendia Uniwersytetu w Nottingham.

Ten doktorat jest uzupełnieniem naszego "doktoratu z religioznawstwa w formie kształcenia na odległość". Wsparcie i opieka oferowane w obu przypadkach są identyczne, ale to, na który z nich aplikujesz, może pomóc w lokalnych wnioskach o dofinansowanie.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Theology (distance learning) PhD, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Nottingham w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów The University of Nottingham

O The University of Nottingham

University of Nottingham jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Nottingham, w Anglii. Ich celem jest stanie się globalnym liderem w edukacji i badaniach, kultywując kulturę ciekawości i ambicji. Główny kampus uniwersytetu znajduje się około pół godziny jazdy autobusem od centrum Nottingham, co daje studentom spokój i ciszę, których potrzebują do nauki, a jednocześnie nie usuwa ich całkowicie z wielkomiejskich wygód.

Lista 388 kursów licencjackich i magisterskich The University of Nottingham - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Nottingham

• Vlog: A day in the life at THE UNIVERSITY OF NOTTINGHAM
  • Vlog: 5 favourite things about the University of Nottingham
  • Vlog: Advice for new international students
  • Vlog: FIRST WEEK at the UNIVERSITY OF NOTTINGHAM
  • Ask a Latin American student: Why did you choose The University of Nottingham?
  • Ask a Latin American student: Advice on studying in the UK

Teologia i religioznawstwo PhD
(University of Kent)
- - - £13810 - Canterbury Oncampus W pełnym wymiarze godzin