The University of Nottingham
Cyfrowe nauczanie i uczenie się MA MA
The University of Nottingham - The University of Nottingham

Nasz Digital Teaching and Learning MA pogłębi twoje zrozumienie uczenia się w erze cyfrowej i zbada, w jaki sposób technologia cyfrowa może przekształcić doświadczenie nauczania i uczenia się.

Ten kurs poszerzy twoją wiedzę i doświadczenie w zakresie technologii cyfrowych jako zasobów do nauki. Będziesz badać podstawowe teorie uczenia się, szczególnie jak one informują o projektowaniu i stosowaniu skutecznych technologii edukacyjnych oraz rozwijać wiedzę o szerszych debatach społecznych, które mają wpływ na uczenie się z wykorzystaniem technologii.

Treść kursu jest oparta na pracy Learning Sciences Research Institute i czerpie z wiedzy z zakresu psychologii, informatyki i edukacji. Zapewnia unikalną perspektywę na teorie, które leżą u podstaw skutecznego uczenia się, nauczania i innowacji w szybko zmieniającym się cyfrowym świecie.

Ten kurs to nie tylko książki; będziesz miał dostęp do ekspertów, laboratoriów i technologii cyfrowych oraz będziesz mógł ocenić wykorzystanie tych technologii w kontekście edukacyjnym. Technologie, z którymi będziesz miał do czynienia to: tablety, smartboardy, mobilne narzędzia edukacyjne, wirtualne środowiska edukacyjne, poważne gry, symulacje, masowe otwarte kursy online, wspomagane komputerowo wspólne uczenie się oraz środowiska immersyjne/rozszerzonej rzeczywistości.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Digital Teaching and Learning MA, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Nottingham w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów The University of Nottingham

O The University of Nottingham

University of Nottingham jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Nottingham, w Anglii. Ich celem jest stanie się globalnym liderem w edukacji i badaniach, kultywując kulturę ciekawości i ambicji. Główny kampus uniwersytetu znajduje się około pół godziny jazdy autobusem od centrum Nottingham, co daje studentom spokój i ciszę, których potrzebują do nauki, a jednocześnie nie usuwa ich całkowicie z wielkomiejskich wygód.

Lista 388 kursów licencjackich i magisterskich The University of Nottingham - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Nottingham

• Vlog: A day in the life at THE UNIVERSITY OF NOTTINGHAM
  • Vlog: 5 favourite things about the University of Nottingham
  • Vlog: Advice for new international students
  • Vlog: FIRST WEEK at the UNIVERSITY OF NOTTINGHAM
  • Ask a Latin American student: Why did you choose The University of Nottingham?
  • Ask a Latin American student: Advice on studying in the UK

Jubilee Campus

Wychowanie fizyczne i coaching sportowy ze zintegrowanymi studiami magisterskimi z rokiem założycielskim Msci (Hons)
(York St John University)