The University of Manchester
Lekarskie studia towarzyszące (podyplomowe studia magisterskie) MSc
The University of Manchester - The University of Manchester

Zakres 25-75 percentyla £30122 - £40073 £20370 - £39639 £22368 - £42249

Proszę zauważyć, że ten kurs oferuje tylko datę rozpoczęcia w lutym. Ten kurs jest zamknięty na luty 2022 i przyjmuje tylko zgłoszenia na luty 2023.

Lekarze asystenci po raz pierwszy dołączyli do pracowników NHS ponad dziesięć lat temu, a obecnie są zatrudniani w Wielkiej Brytanii w coraz większej liczbie.

Lekarze asystenci są stałymi członkami zespołu medycznego, odpowiedzialnymi za przeprowadzanie badań fizykalnych, zlecanie i interpretację badań diagnostycznych oraz zalecanie terapii. Rola lekarzy asystentów jest coraz ważniejsza w służbie zdrowia i osoby z takimi kwalifikacjami są poszukiwane.

Nasz PGDip/MSc in Physician Associate Studies ma na celu rozwinięcie umiejętności wymaganych do stania się efektywnym praktykiem poprzez połączenie nauczania i praktyk.

Zostaniesz przeszkolony zgodnie z modelem medycznym i będziesz pracował we współpracy z lekarzami i innymi pracownikami służby zdrowia, aby diagnozować i zarządzać szerokim zakresem powszechnych i złożonych chorób. Studenci zarejestrowani na program magisterski podejmą również klinicznie istotny projekt badawczy w drugim roku studiów.

Uniwersytet zapewnia szereg świadczeń wspierających rozwój Twojej kariery:

• Możesz być uprawniony do otrzymania pewnego wsparcia finansowego podczas kursu;

• Rok 2 daje Ci możliwość wyboru i rozwinięcia swoich umiejętności poprzez pracę za granicą;

• Rozwijaj swoje umiejętności z pomocą naszych doskonałych wykładowców i najnowocześniejszych obiektów nauczania klinicznego;

• Prowadzone jest zintegrowane szkolenie w zakresie bezpieczeństwa wypisywania recept (w oczekiwaniu na uprawnienia do wypisywania recept dla lekarzy współpracowników) oraz umiejętności komunikacyjnych;

• Uniwersytet zapewni iPady z dostępem do wielu zasobów internetowych, które są niezbędne podczas praktyk;

• Pod koniec kursu, nasz staż "przygotowanie do praktyki" pozwala ci na specjalizację w wybranej przez ciebie specjalności.

Akredytowany przez General Pharmaceutical Council (GPhC) w celu przejścia do szkolenia przedrejestracyjnego dla farmaceutów, a następnie do rejestracji jako farmaceuta. Uwaga, 5-letni zintegrowany program studiów MPharm obejmuje szkolenie przedrejestracyjne.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Physician Associate Studies (Postgraduate MSc), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Manchester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 40 rankingi uniwersytetów The University of Manchester

O The University of Manchester

University of Manchester jest finansowanym ze środków publicznych uniwersytetem badawczym, którego wizją jest rozwój edukacji, wiedzy i mądrości dla dobra społeczeństwa. Główna siedziba Uniwersytetu w Manchesterze jest domem dla większości wydziałów i jest określana przez studentów jako "kampus", chociaż w rzeczywistości Manchester nie ma kampusu, ale zamiast tego jest rozproszony po całym mieście Manchester.

Lista 622 kursów licencjackich i magisterskich The University of Manchester - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Manchester

• What makes Manchester special?
  • International students | Aranzazu Carmona Orbezo
  • Chendrawaty Indah Jopoetro: international student profile - The Indonesian Society
  • Fiona’s story: Equity and Merit Scholarships at The University of Manchester
  • The University of Manchester welcomes our new students