The University of Manchester
Biotechnologia z doświadczeniem przemysłowym/zawodowym BSc (Hons)
The University of Manchester - The University of Manchester

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 30 o kursach Biotechnology with Industrial/Professional Experience BSc (Hons) i innych kursach Biotechnologia na The University of Manchester dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Biotechnologia.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów materiały i technologie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Biotechnologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £26000 - £33000 £20500 - £29000 £24000 - £37500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii materiały i technologie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £23000 - £31000 £18000 - £31500 £23000 - £36000

Nasz kurs BSc Biotechnology with Industrial/Professional Experience umożliwi Ci zdobycie doświadczenia w miejscu pracy podczas rocznego stażu w trakcie studiów, dzięki czemu będziesz bardziej atrakcyjny dla potencjalnych pracodawców po ukończeniu studiów.

Kurs ten ma na celu wykształcenie absolwentów, którzy posiadają solidne zrozumienie nauki, technologii i zarządzania biznesem, wraz z umiejętnościami przedsiębiorczymi wymaganymi do wykorzystania postępu technologicznego w konkurencyjnym środowisku.

Dowiesz się, jak powstają nowe firmy biotechnologiczne, a także jak badać potencjał rynkowy produktów i procesów, tworzyć biznesplany i pozyskiwać pieniądze od inwestorów venture capital.

Nasze grupowe projekty biznesowe, które obejmują ścisłą współpracę z przedsiębiorcami, stanowią doskonałą okazję do wyróżnienia się na tle innych absolwentów.

Na trzecim roku studiów będziesz mieć możliwość odbycia stażu w jednej z naszych zaufanych organizacji partnerskich w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Alternatywnie możesz zorganizować własny staż (pod warunkiem uzyskania zgody Szkoły Nauk Biologicznych).

Staże obejmują zarówno pracę nad projektami badawczymi, jak i role w edukacji, przemyśle biotechnologicznym i komunikacji naukowej.

Nasz kurs posiada zaawansowaną akredytację Royal Society of Biology, która uznaje doskonałość akademicką w naukach biologicznych i podkreśla stopnie naukowe, które kształcą liderów badań i rozwoju oraz innowatorów przyszłości.

Akredytowany przez Royal Society of Biology w celu częściowego spełnienia akademickich i doświadczalnych wymagań członkostwa i Chartered Biologist (CBiol).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Biotechnology with Industrial/Professional Experience BSc (Hons) w The University of Manchester

25% Zawody administracyjne
10% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Zawody podstawowe
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Opiekuńcze usługi osobiste
5% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
5% Zawody administracyjne

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

112 punktów taryfowych (stopień D*D*)

Łącznie z historią na poziomie D3.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

Z nie mniej niż 6.5 w każdym z komponentów.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Biotechnology with Industrial/Professional Experience, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Manchester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi The University of Manchester w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Inżynieria

Biotechnologia
    Globalny ranking przedmiotów akademickich GRAS - ShanghaiRanking
    [Opublikowany 19 lipca, 2022]
    Inżynieria

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów The University of Manchester

O The University of Manchester

University of Manchester jest finansowanym ze środków publicznych uniwersytetem badawczym, którego wizją jest rozwój edukacji, wiedzy i mądrości dla dobra społeczeństwa. Główna siedziba Uniwersytetu w Manchesterze jest domem dla większości wydziałów i jest określana przez studentów jako "kampus", chociaż w rzeczywistości Manchester nie ma kampusu, ale zamiast tego jest rozproszony po całym mieście Manchester.

Lista 622 kursów licencjackich i magisterskich The University of Manchester - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Manchester

• What makes Manchester special?
  • International students | Aranzazu Carmona Orbezo
  • Chendrawaty Indah Jopoetro: international student profile - The Indonesian Society
  • Fiona’s story: Equity and Merit Scholarships at The University of Manchester
  • The University of Manchester welcomes our new students