The University of Edinburgh
Biologia systemów i biologia syntetyczna MSc
The University of Edinburgh - The University of Edinburgh

Systems and Synthetic Biology MSc Poniżej znajdują się opinie 30 absolwentów o poszczególnych kursach na The University of Edinburgh w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Finanse, bankowość, finanse korporacyjne, fintech w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Księgowość

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Finanse, bankowość, finanse korporacyjne, fintech na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21000 - £30000 £23500 - £34000 £29500 - £48000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Księgowość (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21389 - £28940 £19296 - £31978 £22604 - £41672

Oferujemy możliwość kształcenia się w jednym z najnowszych obszarów biologii: zastosowaniu zasad inżynierii do zrozumienia i projektowania sieci biologicznych. To nowe podejście obiecuje rozwiązania dla niektórych z dzisiejszych najbardziej palących wyzwań w zakresie ochrony środowiska, zdrowia ludzkiego i produkcji energii.

Ten MSc dostarczy Ci gruntownej wiedzy na temat podstawowych zasad projektowania i narzędzi biotechnologicznych rozwijanych w biologii systemowej i syntetycznej, począwszy od rozumienia danych z całego genomu po projektowanie i syntezę BioBricks.

Nauczysz się ilościowych metod modelowania i analizy danych, aby informować i projektować nowe hipotezy w oparciu o dane eksperymentalne. Nowe centrum Uniwersytetu, SynthSys, jest ośrodkiem wiodących na świecie badań w dziedzinie biologii systemów i biologii syntetycznej.

Akredytowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Association of International Accountants (AIA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych poprzez Accredited degree accelerated route.

Akredytowana przez Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez EFMD Quality Improvement System.

Akredytowana przez Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Institute of Chartered Accountants Scotland (ICAS) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Systems and Synthetic Biology MSc w The University of Edinburgh

75% Specjaliści od mediów
25% Specjaliści w dziedzinie nauczania

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Systems and Synthetic Biology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Edinburgh w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów The University of Edinburgh

O The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu znajduje się w szkockim mieście o tej samej nazwie i jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii - został otwarty w 1583 roku. Uniwersytet cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój wkład w międzynarodowe badania naukowe, co znajduje odzwierciedlenie w przynależności do Russell Group, Universitas 21 oraz Una Europa. Edynburg oferuje swoim mieszkańcom historyczne, a zarazem nowoczesne miasto z tętniącym życiem życiem nocnym, niezawodnym transportem publicznym i przyjaznymi mieszkańcami.

Lista 686 kursów licencjackich i magisterskich The University of Edinburgh - Katalog Kursów

Central area campus

Stosowane badania biologiczne MSci (Hons)
(Royal Veterinary College University of London)