The University of Edinburgh
Dane, Nierówności i Społeczeństwo (Nauka Online) MSc
The University of Edinburgh - The University of Edinburgh

Nowy, interdyscyplinarny stopień z Edinburgh Futures Institute

Co sprawia, że społeczeństwa są inkluzywne? W jaki sposób praktyki danych opisują, wzmacniają lub stawiają czoła problemom marginalizacji i nierówności? Ten nowy program MSc z Edinburgh Futures Institute przynosi zaawansowaną, interdyscyplinarną wiedzę wraz z sektorami i ekspertami, którzy są zaangażowani w budowanie integracyjnych i sprawiedliwych globalnych społeczeństw.

Nierówności i wykluczenie leżą u podstaw "złych problemów", z którymi borykają się dzisiejsze społeczeństwa. Nauczysz się je identyfikować i rozwiązywać poprzez podejście oparte na współpracy, które oferuje krytyczną i empiryczną eksplorację przyczyn i konsekwencji nierówności w społeczeństwach na całym świecie. Program oferuje elastyczność i wybór w sposobie studiowania, wspierając cię w rozwijaniu zaawansowanej wiedzy na temat sposobów, w jakie praktyki danych mogą pogłębiać nierówności, ale także wspierać projekty i polityki integracji.

Rozwiniesz swoje własne zrozumienie i zdolność do przewodzenia w budowaniu przyszłych społeczeństw włączających poprzez pracę z wiodącą wiedzą, zastosowanie spostrzeżeń w projekcie, na którym ci zależy oraz rozwijanie niezbędnych kreatywnych i praktycznych umiejętności wspierających twoją pracę. Będziesz miał dostęp do ekspertów branżowych i czołowych naukowców zajmujących się tym, jak budować i utrzymywać bardziej sprawiedliwe społeczeństwa. Wspierając cię w krytycznym zaangażowaniu, program ten pomoże ci rozwinąć twoją zdolność do przewodzenia pozytywnym zmianom.

Studia podyplomowe w Instytucie Przyszłości w Edynburgu Ten program jest częścią połączonego portfolio studiów podyplomowych w Edinburgh Futures Institute (EFI). EFI wspiera interdyscyplinarne nauczanie, uczenie się i badania, które koncentrują się na złożonych wyzwaniach globalnych i społecznych. Wszystkie nasze programy są prowadzone przez ekspertów akademickich z wielu różnych dziedzin, a jako student EFI będziesz rozwijać kreatywne, krytyczne i oparte na danych myślenie, które przekracza tradycyjne granice dyscyplin. Będziesz miał przestrzeń do głębokiego myślenia o kwestiach związanych z twoimi własnymi pasjami i celami zawodowymi, a także opracujesz projekt oparty na kwestii, na której ci zależy.

Oprócz wiedzy specyficznej dla Twojego kierunku studiów, studia na EFI dadzą Ci umiejętności i zrozumienie, których potrzebujesz, aby stać się kreatywnym, pewnym siebie i krytycznym obywatelem w szybko zmieniającym się świecie. Obejmują one podstawowe umiejętności w zakresie danych, etykę danych, zdolność do analizowania kwestii o zasięgu globalnym oraz kreatywne i analityczne podejście do wiedzy, które są niezbędne do budowania lepszej przyszłości. Możesz do nas dołączyć niezależnie od tego, czy posiadasz już umiejętności w zakresie wykorzystania i zastosowania danych cyfrowych.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Data, Inequality and Society (Online Learning), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Edinburgh w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 40 rankingi uniwersytetów The University of Edinburgh

O The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu znajduje się w szkockim mieście o tej samej nazwie i jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii - został otwarty w 1583 roku. Uniwersytet cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój wkład w międzynarodowe badania naukowe, co znajduje odzwierciedlenie w przynależności do Russell Group, Universitas 21 oraz Una Europa. Edynburg oferuje swoim mieszkańcom historyczne, a zarazem nowoczesne miasto z tętniącym życiem życiem nocnym, niezawodnym transportem publicznym i przyjaznymi mieszkańcami.

Lista 686 kursów licencjackich i magisterskich The University of Edinburgh - Katalog Kursów

Zrównoważony rozwój MA (Hons)
(The University of Edinburgh)
- - - £26500 - Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin