The Sheffield College
Praktyka zawodowa w opiece zdrowotnej i społecznej FdSc
The Sheffield College - The Sheffield College

Zakres 25-75 percentyla £25118 - £29741 £18108 - £32192 £20919 - £36652

Ten elastyczny kurs, zatwierdzony przez Sheffield Hallam University, jest nagrodą za naukę opartą na pracy, która łączy edukację w zakresie opieki zdrowotnej i społecznej z istniejącym zatrudnieniem lub stażami zawodowymi, aby rozwinąć Twoje umiejętności i kompetencje w szerokim zakresie ról w sektorach opieki zdrowotnej / społecznej / społecznej.

Kurs oferuje dwie ścieżki; uczestnicy już zatrudnieni na stanowiskach asystentów lub pracowników pomocniczych w opiece zdrowotnej, społecznej lub środowiskowej mogą ukończyć zarówno Higher Apprenticeship in Health (Assistant Practitioner), jak i Foundation Degree. Kurs zapewnia ciągły rozwój osobisty i zawodowy oraz, w zależności od pracodawcy, pozwala na podjęcie pracy na stanowisku Associate/Assistant Band 4.

W ciągu dwóch lat (w pełnym wymiarze godzin) będziesz spędzać 2 dni w tygodniu w college'u, a także pracować na stażu. Oczekuje się, że będziesz spędzać równą ilość czasu podzielonego między studia, staż i samodzielną naukę. Informacje zwrotne będą stanowić około 5% kursu.

Studenci muszą odbyć praktykę zawodową w placówce opieki zdrowotnej i społecznej przed zapisaniem się na kurs. Studenci mogą otrzymać wskazówki, jak to zrobić. Potencjalni studenci powinni być świadomi, że 400 godzin praktyki zawodowej jest obowiązkowym wymogiem tego kursu. Studenci muszą być w stanie wykazać się potencjałem do bycia opiekuńczym i współczującym oraz umiejętnością rozwijania znaczących relacji z użytkownikami usług i opiekunami.

Będziesz także musiał uzyskać kontrolę DBS (Disclosure and Barring Service) przed rozpoczęciem stażu. Kurs ten jest nagrodą za naukę opartą na pracy, która łączy edukację w zakresie opieki zdrowotnej i społecznej z istniejącym zatrudnieniem lub stażami zawodowymi, aby rozwijać Twoje umiejętności i kompetencje na różnych stanowiskach w sektorach opieki zdrowotnej / społecznej / społecznej. Kurs oferuje uczestnikom już zatrudnionym na stanowiskach asystentów lub pracowników pomocniczych możliwość ukończenia zarówno Higher Apprenticeship in Health, jak i Foundation Degree.

Po pomyślnym ukończeniu Foundation Degree możesz ubiegać się o przyjęcie na szereg kursów zawodowych, pod warunkiem posiadania odpowiedniego doświadczenia zawodowego w odpowiednim środowisku związanym z jednym z poniższych obszarów:

BSc (Hons) Nursing [Adult].

BA (z wyróżnieniem) Praca socjalna

BSc (z wyróżnieniem) Fizjoterapia

BSc (z wyróżnieniem) Radiografia diagnostyczna

BSc (Hons) Occupational Therapy

Wiele z tych stopni może umożliwiać wejście z zaawansowaną pozycją, co oznacza, że dołączysz do drugiego roku studiów. Decyzja ta zostanie podjęta na podstawie indywidualnej oceny.

Poza powyższymi nagrodami, opracowywany jest również dostosowany do indywidualnych potrzeb program studiów uzupełniających, który zapewni możliwość uzyskania pełnego stopnia naukowego w ciągu jednego roku od ukończenia studiów podstawowych.

**** Metody oceny będą obejmować:**** **Ocena praktyki** **Przypisane zadania** **Wywiady** **Portfolio refleksyjne** **Recenzje literatury** **Studia przypadków** **Prezentacje**

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Prospective students should hold one of the following: •A minimum of 48 UCAS points (please see the UCAS website for further details about the updated tariff system) from A-Levels (including General Studies) •Access to HE Diploma from a QAA recognised course You must also have: •GCSE English Language/Literature and Maths at grade C or above OR •Level 2 Adult Literacy/Numeracy; Level 2 Key Skills/Application of Number Students MUST attain a work placement in a health and social care setting prior to enrolment on the course. Guidance can be given to students about how to do so. Applicants must be able to demonstrate potential to be caring and compassionate and the ability to develop meaningful relationships with service users and carers.

Wymagania kwalifikacyjne

Ze względu na ograniczenia wizowe obowiązujące w Wielkiej Brytanii nie możemy przyjmować kandydatów z zagranicy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Professional Practice in Health and Social Care, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praktyka zawodowa w opiece zdrowotnej i społecznej FdSc

Studenci muszą uzyskać aktualne sprawdzenie DBS, które obecnie kosztuje 52 GBP.

Studenci mogą zdecydować się na dodatkowe moduły, takie jak pierwsza pomoc, przenoszenie i obsługa oraz inne, które mogą przynieść korzyści w praktyce zawodowej. Za takie moduły pobierana jest opłata w wysokości około 50 GBP, która jest płatna przy rejestracji w module.

Będziesz także zachęcany do wzięcia udziału w opcjonalnych edukacyjnych wizytach studyjnych, które są istotne dla programu, co będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami.

O The Sheffield College

Sheffield College jest jednym z największych ośrodków kształcenia ustawicznego w angielskim mieście Sheffield. Kolegium działa w czterech głównych kampusach: City, Hillsborough, Peaks i Olive Grove.

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich The Sheffield College - Katalog Kursów

Skład uczniów The Sheffield College

Młodzież i opieka społeczna FdA
(University of South Wales)