The Manchester College
Studia nad dzieciństwem i młodzieżą (doładowanie) BA (Hons)
The Manchester College - The Manchester College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 40 o kursach Childhood and Youth Studies (Top-Up) BA (Hons) i innych kursach Sztuki kreatywne i projektowanie na The Manchester College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Sztuki kreatywne i projektowanie.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £20000 £16977 £20190
Zakres 25-75 percentyla £17667 - £24333 £11760 - £21991 £13937 - £25916

BA (Hons) Childhood and Youth Studies został zaprojektowany w celu zapewnienia ścieżki akademickiej dla studentów lub pracowników aspirujących do pracy na wyższym szczeblu w sektorze prywatnym, wolontariackim, edukacyjnym lub niezależnym i ustawowym.

Programy zostały opracowane w odpowiedzi na zmieniające się wymagania dotyczące opieki nad dziećmi i młodzieżą oraz ciągły rozwój bezpłatnej opieki nad dziećmi. Koncentrując się na młodzieży i dzieciństwie do 19 roku życia. Program ten będzie odzwierciedlał rosnące zapotrzebowanie ze strony rządu na większą liczbę nauczycieli prowadzących edukację małych dzieci aż do dzisiejszej młodzieży, koncentrując się na coraz większym nacisku na zdrowie osobiste, społeczne, emocjonalne i psychiczne dzieci i młodzieży w placówkach edukacyjnych i opiekuńczych.

Kurs jest idealny dla osób z pasją do pracy z dziećmi i młodzieżą w placówkach edukacyjnych lub opiekuńczych, w których kładzie się nacisk na zdrowie i dobre samopoczucie. Program obejmuje szereg modułów, które angażują studentów w refleksję nad praktyką i pozwalają im krytykować teoretyczne prace teoretyków zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości.

Program edukacyjny koncentruje się na budowaniu przez studentów istniejącej wiedzy i umiejętności, aby umożliwić im rozwój zawodowy i akademicki, a także wspiera koncepcję uczenia się przez całe życie i ustawicznego rozwoju zawodowego.

Istnieje wyraźny element związany z pracą, który odzwierciedla potrzebę stosowania wiedzy i umiejętności w miejscu pracy oraz tworzenia namacalnych powiązań między teorią a praktyką w sektorze edukacyjnym. Zapewni to studentom nie tylko cenne doświadczenie zawodowe, ale także znacznie zwiększy ich szanse na zatrudnienie po ukończeniu programu.

Studenci podejmą się realizacji dużego projektu badawczego na poziomie 6, wykorzystując i stosując kluczowe umiejętności, które zostały rozwinięte na poprzednich poziomach studiów oraz poprzez dalszy rozwój ich zastosowania na tym poziomie. Studenci będą w pełni wspierani w tym procesie przez głównego opiekuna projektu. Niezależne studia będą kluczowym elementem na tym poziomie.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Childhood and Youth Studies (Top-Up) BA (Hons) w The Manchester College

25% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
15% Zawody wykwalifikowane
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Specjaliści do spraw finansów
5% Zawody podstawowe
5% Zawody administracyjne
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

Kurs jest prowadzony w środowisku klasowym, dzięki czemu możesz dzielić się swoimi pomysłami i refleksjami z rówieśnikami. Otrzymasz również wsparcie samouczka i sesje koncentrujące się na szerszych obszarach uczenia się przez całe życie podczas całego kursu. Ponadto będziesz mieć możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku edukacyjnym. ****Przykłady ocen na kursie obejmują:**** **- Prezentacja** - Zadania pisemne, w tym eseje, raporty i dzienniki refleksji **- Refleksyjne dzienniki i relacje z twojej praktyki**. **- Viva Voce** **- Rozprawa**

UCEN Manchester nie jest w stanie rozpatrywać aplikacji międzynarodowych ze względu na przepisy UKVI.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Childhood and Youth Studies (Top-Up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Studia nad dzieciństwem i młodzieżą (doładowanie) BA (Hons)

O The Manchester College

Manchester College jest najbardziej znanym dostawcą usług edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, z ponad dziesięcioma kampusami na terenie miasta Manchester w Anglii.

Lista 39 kursów licencjackich i magisterskich The Manchester College - Katalog Kursów

Skład uczniów The Manchester College

• Why choose The Manchester College | tmc.ac.uk
  • Adult Learner Week | Why Study at The Manchester College | tmc.ac.uk