The London School of Economics and Political Science
Nauki psychologiczne i behawioralne PhD
The London School of Economics and Political Science - The London School of Economics and Political Science

Ten program oferuje możliwość podjęcia znaczącej pracy, która jest warta publikacji i która wnosi oryginalny wkład w dziedzinę nauk psychologicznych i behawioralnych.

Szczegóły projektu zostaną opracowane wspólnie z wykładowcami akademickimi i mogą obejmować tematy z zakresu psychologii społecznej, zdrowia i społeczności, psychologii organizacji, psychologii ewolucyjnej, komunikacji i nauk behawioralnych. Nasze badania dotyczą zagadnień teoretycznych w naukach psychologicznych i behawioralnych i mają zastosowanie w praktycznych kontekstach (np. organizacje, kraje rozwijające się, polityka publiczna).

Będziesz mieć możliwość podjęcia pracy w terenie w wielu środowiskach, w tym w laboratoriach eksperymentalnych, organizacjach i krajach poza Wielką Brytanią. Będziesz zachęcany do prezentowania na międzynarodowych konferencjach i publikowania w międzynarodowych czasopismach. Często dostępne są stanowiska w niepełnym wymiarze godzin w zakresie badań, nauczania i pomocy redakcyjnej, oferujące cenne doświadczenie i możliwości publikacji.

Stypendia doktoranckie LSE.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Psychological and Behavioural Science, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Odwiedź stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi The London School of Economics and Political Science w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 35 rankingi uniwersytetów The London School of Economics and Political Science

O The London School of Economics and Political Science

London School of Economics (LSE) należy do grupy uczelni Russell Group i jest jedną z instytucji członkowskich University of London. Położona w dzielnicy Westminster w centrum Londynu, LSE jest domem dla zróżnicowanej grupy studentów, którzy przyjeżdżają z całego kraju i z zagranicy, aby wziąć udział w tym doświadczeniu.

Lista 139 kursów licencjackich i magisterskich The London School of Economics and Political Science - Katalog Kursów

Skład uczniów The London School of Economics and Political Science

Całkowita liczba uczniów zapisanych na The London School of Economics and Political Science według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

London School of Economics and Political Science