Teesside University
Historia (z rokiem podstawowym) BA (Hons)
Teesside University - Teesside University

Zakres 25-75 percentyla £20570 - £28247 £17647 - £28615 £20983 - £35780

Ten kurs obejmuje rok podstawowy - idealny, jeśli potrzebujesz dodatkowego przygotowania lub jeśli nie masz wystarczających ocen, aby dołączyć do pierwszego roku studiów .

Szczegóły kursu:

Historia zajmuje się tym, jak świat stał się taki, jaki jest i dlaczego. Aby w pełni zrozumieć teraźniejszość, musimy spojrzeć w przeszłość. Studia historyczne dadzą Ci umiejętności, które pozwolą Ci być orędownikiem zmian w społeczeństwie i "wypolerują duszę", jak mawiają starożytni Grecy i Rzymianie. Studia historyczne otwierają wiele drzwi do kariery w takich sektorach jak edukacja, wojsko (zazwyczaj jako oficerowie), służby policyjne, NHS, rząd, sztuka, zarządzanie i polityka. Niektórzy zostali historykami. Historia w Teesside pozwala odkrywać szeroki zakres tematów i okresów historycznych, takich jak nowoczesna i współczesna historia Europy, świat starożytny, historia społeczna i kulturowa, wczesna historia nowożytna i współczesna historia Irlandii. Wybierz tematy na zróżnicowanej ścieżce, które pasują do Twoich zainteresowań. Rozwijasz zrozumienie natury badań historycznych, w tym związków między źródłami, teorią i interpretacją. Zdobędziesz kluczowe umiejętności, w tym wyróżniające się krytyczne myślenie, komunikację werbalną i pisemną - wszystkie wysoko cenione przez pracodawców.

Najważniejsze powody, dla których warto studiować ten kierunek

1. Możliwości kariery w różnych sektorach, od sztuki po politykę i wiele innych.
  2. Globalna różnorodność tematyki i wiedzy specjalistycznej publikowanego na całym świecie i wysoko cenionego zespołu dydaktycznego.
  3. Zdobywasz wysoce zbywalne umiejętności, aby być orędownikiem zmian w społeczeństwie.
  4. Masz znaczenie - i będziesz częścią społeczności, która zachęca Cię do znalezienia własnego głosu, z profesjonalnym i osobistym nadzorem oraz wsparciem dostosowanym do Twoich potrzeb.
  5. Uzyskaj dostęp do unikalnego na terenie kampusu North East Film Archive, sięgającego 130 lat wstecz, ta fascynująca kolekcja materiałów zapewnia wgląd w pamiętne wydarzenia dziesięcioleci, życie ludzi i społeczności. Po ukończeniu kursu: Różnorodne ścieżki kariery będą dla Ciebie otwarte, w tym prawo, księgowość, praca socjalna, bibliotekarstwo, dziennikarstwo, public relations, nauczanie, zarządzanie sprzedażą detaliczną i praca w samorządzie lokalnym.

Uzyskaj dostęp do informacji o ocenie za pośrednictwem strony internetowej Teesside University, korzystając z podanego linku do strony kursu (lub odwiedź www.tees.ac.uk)..

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować History (with Foundation Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Historia (z rokiem podstawowym) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

• Foundation

Rankingi Teesside University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Teesside University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 18 rankingi uniwersytetów Teesside University

O Teesside University

Założony w 1929 roku, Teesside University znajduje się w otoczeniu dużego miasta Middlesbrough. Instytucja ta jest szczególnie aktywna jeśli chodzi o działalność badawczą, inwestując znaczne fundusze w swoje sześć ośrodków, z których każdy poświęcony jest odrębnym dziedzinom nauki. Dla studentów, którzy są zapaleni do sportu, istnieje również szeroki wybór nowoczesnych instalacji, aby zaspokoić swoje potrzeby ćwiczeń.

Lista 220 kursów licencjackich i magisterskich Teesside University - Katalog Kursów

Skład uczniów Teesside University

• Teesside University Students’ Union
  • Reasons to Choose Teesside