Teesside University
Kryminalistyka (z rokiem podstawowym) BSc (Hons)
Teesside University - Teesside University

Forensic Science (with Foundation Year) BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na Teesside University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów nauki sądowe i archeologiczne w UK.

Wynagrodzenie absolwentów nauki sądowe i archeologiczne

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów nauki sądowe i archeologiczne na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £24500 £19500 £24000
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £28500 £15500 - £23500 £19000 - £29000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii nauki sądowe i archeologiczne (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £19551 - £25388 £17766 - £26526 £20398 - £30716

Przegląd kursu: Ten kurs obejmuje rok podstawowy - idealny, jeśli potrzebujesz dodatkowego przygotowania lub jeśli nie masz wystarczających ocen, aby dołączyć do roku 1. Jest to multidyscyplinarny kurs, na którym oprócz nauki istotnych umiejętności istotnych dla naukowca sądowego, rozwijasz dogłębne zrozumienie kluczowych przedmiotów biologii i chemii, takich jak biochemia, biologia komórki, genetyka, biologia molekularna, toksykologia i chemia analityczna. Nauki sądowe odgrywają ważną rolę we współczesnym społeczeństwie i mogą prowadzić do niezwykle satysfakcjonującej i satysfakcjonującej kariery. Stopień ten odzwierciedla umiejętności wymagane przez współczesnego naukowca sądowego i absolwenta. Oprócz szerokiego rozwoju umiejętności w zakresie stosowania aktualnych metod naukowej analizy kryminalistycznej, zapewnione jest również ugruntowanie w procesach dochodzeniowych, od odzyskiwania dowodów po ich prezentację w sądzie. Biorąc za przykład dochodzenie karne, fragmenty szkła, fragmenty farby, włókna, ślady obuwia lub DNA wyekstrahowane z płynów ustrojowych mogą pomóc w dostarczeniu dowodów łączących osoby ze sobą lub z miejscem przestępstwa. Wyzwaniem jest podjęcie decyzji, które próbki zbadać i jak uzyskać najlepszą wartość dowodową poprzez ich analizę i interpretację. Ten kurs jest akredytowany przez The Chartered Society of Forensic Sciences. Po ukończeniu kursu: Absolwenci nauk sądowych mogą znaleźć zatrudnienie w szerokim zakresie sektorów - nie jesteś ograniczony do roli naukowca sądowego. Masz większe perspektywy zatrudnienia w sektorach, które obejmują laboratoria medyczne, naukowe i badawcze, przemysł chemiczny i przetwórczy, zawody prawnicze, służbę kuratorską, policję, Ministerstwo Obrony, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, standardy handlowe, agencje wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Z naciskiem na komunikację naukową, niektórzy absolwenci wybierają karierę w nauczaniu.

Chartered Society of Forensic Sciences zapewnia system akredytacji zarówno dla kursów licencjackich, jak i podyplomowych z zakresu nauk sądowych i tematów pokrewnych. Akredytacja jest przyznawana pod warunkiem, że treść kursu jest zgodna ze standardami składowymi Towarzystwa, które stanowią potwierdzenie jakości kursu.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Forensic Science (with Foundation Year) BSc (Hons) w Teesside University

35% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
20% Zawody wykwalifikowane
15% Specjaliści do spraw finansów
5% Specjaliści inżynierii

Uzyskaj dostęp do informacji o ocenie za pośrednictwem strony internetowej Teesside University, korzystając z podanego linku do strony kursu (lub odwiedź www.tees.ac.uk)..

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Offers are tailored to individual circumstances on a case-by-case basis.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Forensic Science (with Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kryminalistyka (z rokiem podstawowym) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

• Foundation

Rankingi Teesside University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Teesside University

O Teesside University

Założony w 1929 roku, Teesside University znajduje się w otoczeniu dużego miasta Middlesbrough. Instytucja ta jest szczególnie aktywna jeśli chodzi o działalność badawczą, inwestując znaczne fundusze w swoje sześć ośrodków, z których każdy poświęcony jest odrębnym dziedzinom nauki. Dla studentów, którzy są zapaleni do sportu, istnieje również szeroki wybór nowoczesnych instalacji, aby zaspokoić swoje potrzeby ćwiczeń.

Lista 220 kursów licencjackich i magisterskich Teesside University - Katalog Kursów

Skład uczniów Teesside University

• Teesside University Students’ Union
  • Reasons to Choose Teesside