Swansea University
Geografia i Geoinformatyka BSc (Hons)
Swansea University - Swansea University

Geoinformatyka jest istotnym elementem naszej gospodarki opartej na wiedzy i wieku informacyjnego. Od modelowania środowiska do teledetekcji satelitarnej, nowe technologie zrewolucjonizowały nasze podejście do problemów geograficznych.

Dlaczego Swansea?

• 7 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia z kursu [Guardian University Guide, 2021].

• Top 10 w Wielkiej Brytanii pod względem wpływu badań [Research Exercise Framework, 2014-2021].

• Top 200 w Globalnym Rankingu Podmiotów Akademickich 2021 (Ranking Szanghajski)

Jeśli masz pasję do informatyki, geografii lub matematyki, nasz BSc in Geography and Geo-informatics jest doskonałym wyborem. Praktyczne, numeryczne i obliczeniowe umiejętności, których się nauczysz, wyposażą cię w szeroki zakres karier w zarządzaniu środowiskiem, geodezji, ochronie przyrody, mapowaniu i kartografii oraz geoinformatyce.

Jesteśmy idealnie usytuowani, aby zaoferować wyjątkowe możliwości pracy w terenie. Znajdując się w pobliżu pierwszego w Wielkiej Brytanii Obszaru Wybitnego Piękna Naturalnego (Area of Outstanding Natural Beauty), półwyspu Gower, będziesz miał łatwy dostęp do Brecon Beacons, wiejskich terenów zachodniej Walii oraz miejskich i przemysłowych krajobrazów południowej Walii. Będziesz miał również możliwość przeprowadzenia badań terenowych za granicą w takich miejscach jak Austria, Berlin, malezyjskie Borneo, Majorka czy Vancouver.

W ramach tego stopnia będziesz badać aktualne zagadnienia, takie jak globalne wzorce i dynamika roślinności, Ziemia z kosmosu, globalne zmiany środowiskowe oraz środowiska i procesy lodowcowe, zmiany klimatyczne, tektonika płyt i globalna geofizyka.

Będziesz uczyć się w naszych najnowocześniejszych laboratoriach naukowych o wartości 4,2 miliona funtów, w tętniącym życiem i przyjaznym wydziale zajmującym 8 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem wpływu badań (REF 2014) i 20 miejsce pod względem jakości badań (Times & Sunday Times University Guide 2018). Będziesz miał dostęp do naszego wysokowydajnego laboratorium komputerowego do przetwarzania i interpretowania danych satelitarnych obserwacji Ziemi i GIS, spektrometru masowego o stabilnym stosunku izotopów, komory testów klimatycznych, sprzętu do magnetycznej charakterystyki minerałów i automatycznego analizatora węgla organicznego.

Będziesz uczyć się od naukowców o międzynarodowej sławie, takich jak profesor Tavi Murray, pierwsza kobieta, która otrzymała Polar Medal od Królowej Jej Królewskiej Mości, profesor Adrian Luckman, który zdobył światową sławę dzięki swoim badaniom nad zmianami klimatycznymi, profesor Peter North, który otrzymał międzynarodową sławę dzięki swojej pracy z NASA oraz profesor Siwan Davies, którego praca skupia się na dramatycznych zmianach naszego klimatu.

"Bardzo podobała mi się różnorodność przedmiotów, jakie oferował kierunek geografia. Dbałość i pasja, z jaką wykładowcy prowadzili zajęcia, była zauważalna. Wycieczka do Sikkimu była niesamowita i nauczyłem się na niej tak wielu umiejętności, które bardzo mi pomogły w przyszłości;

• Louie Vaughan, Geografia BSc

Gwarantujemy Ci, że otrzymasz warunkową ofertę na kurs na Uniwersytecie Swansea. Obowiązują wymagania dotyczące przedmiotów. Przyjdź na nasz najbliższy Dzień Otwarty lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Wymagania kwalifikacyjne

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

• All Degrees

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Geography and Geo-Informatics, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Geografia i Geoinformatyka BSc (Hons)

EU £19100 Rok 1
Międzynarodowa £19100 Rok 1
Channel Islands £19100 Rok 1
Irlandia £19100 Rok 1

Rankingi Swansea University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Swansea University

O Swansea University

Swansea University został założony w 1920 roku i znajduje się w dużym mieście Swansea, Walia. Istnieją dwa kampusy, Singleton Park Campus, który znajduje się wśród tętniących życiem terenów parkowych i ogrodów botanicznych, z widokiem na plażę Swansea Bay. Bay Campus z drugiej strony znajduje się na plaży po wschodniej stronie Swansea. Oprócz akademickiej strony życia, studenci korzystają również z licznych festiwali muzycznych, które odbywają się w Swansea każdego roku, gwarantując możliwości wyjścia i poruszania się w wolnym czasie.

Lista 442 kursów licencjackich i magisterskich Swansea University - Katalog Kursów

• Studying at Swansea University
  • What is it like studying at Swansea University?
  • Swansea University: Rachel Huggins on her first-class degree in Mental Health Nursing
  • Why students choose Swansea University
  • My Swansea University Journey to Final Year // Wayne
  • Sport at Swansea University #SportSwansea