Swansea University
Zaawansowane zarządzanie zdrowiem i opieką (innowacje i transformacja) PgDip
Swansea University - Swansea University

Czy chcesz odegrać kluczową rolę w transformacji systemów zdrowia i opieki? Czy chcesz rzucić wyzwanie status quo i wykorzystać swoje innowacyjne pomysły do opracowania systemów i usług, które przyniosą korzyści zarówno pacjentowi, jak i organizacji?

Kurs ten ma na celu lepsze wyposażenie menedżerów średniego i wyższego szczebla w systemach opieki zdrowotnej i społecznej w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, aby przewodzić zmianom transformacyjnym i napędzać innowacje w systemach, procesach i technologiach opieki zdrowotnej.

Rosnące zapotrzebowanie na systemy opieki zdrowotnej i opieki oparte na wartościach wymaga liderów zdolnych do kierowania transformacjami organizacyjnymi i systemowymi. Przyszłe wyzwania wymagają radykalnie nowego podejścia, opartego na ostrożnych zasadach, aby przewodzić zmianom, wykorzystywać nowe technologie i kwestionować cel, wartość i lokalizację istniejących usług dla obywateli.

Ten program umożliwi Ci wdrażanie innowacji na poziomie lokalnym, z potencjałem do prowadzenia transformacji na poziomie systemu. Korzystając z myślenia Komisji Bevana i innowatorów, wraz z perspektywą liderów innowacji NHS, przemysłu i szerszego sektora, uzyskasz z pierwszej ręki bezcenny wgląd w zastosowanie teorii, które będziesz studiować.

Doskonalenie umiejętności zarządzania, aby odpowiadały one wymaganiom nowoczesnej służby zdrowia i opieki, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że jesteś w stanie skutecznie prowadzić organizacje przez innowacyjne i transformacyjne wyzwania.

**Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, stypendiów, pożyczek podyplomowych i innych opcji finansowania studiów na Uniwersytecie Swansea.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Health and Care Management (Innovation and Transformation), PgDip. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Studenci muszą osiągnąć 2:1 (lub zagraniczny odpowiednik) na studiach licencjackich i każdy przedmiot będzie brany pod uwagę. Będziemy również skłonni rozważyć osoby z innym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w sektorze, zamiast wymogu ukończenia studiów.

Studenci muszą również posiadać co najmniej roczne odpowiednie doświadczenie zawodowe. (Dodatkowe doświadczenie może być wymagane, aby uzyskać dostęp do stypendiów finansowanych przez WG w ramach programu).

Osoby niebędące rodzimymi użytkownikami języka muszą uzyskać wynik IELTS na poziomie 6,5 lub wyższym, przy czym żaden z komponentów nie może być niższy niż 6,0. Jeśli ukończyłeś studia licencjackie prowadzone w języku angielskim, możesz być zwolniony z tego wymogu.

Czesne Zaawansowane zarządzanie zdrowiem i opieką (innowacje i transformacja) PgDip

.

**.

Rankingi Swansea University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Swansea University

O Swansea University

Swansea University został założony w 1920 roku i znajduje się w dużym mieście Swansea, Walia. Istnieją dwa kampusy, Singleton Park Campus, który znajduje się wśród tętniących życiem terenów parkowych i ogrodów botanicznych, z widokiem na plażę Swansea Bay. Bay Campus z drugiej strony znajduje się na plaży po wschodniej stronie Swansea. Oprócz akademickiej strony życia, studenci korzystają również z licznych festiwali muzycznych, które odbywają się w Swansea każdego roku, gwarantując możliwości wyjścia i poruszania się w wolnym czasie.

Lista 442 kursów licencjackich i magisterskich Swansea University - Katalog Kursów

• Studying at Swansea University
  • What is it like studying at Swansea University?
  • Swansea University: Rachel Huggins on her first-class degree in Mental Health Nursing
  • Why students choose Swansea University
  • My Swansea University Journey to Final Year // Wayne
  • Sport at Swansea University #SportSwansea