South Essex College of Further and Higher Education
Sztuki performatywne (doładowanie) BA (Hons)
South Essex College of Further and Higher Education - South Essex College of Further and Higher Education

Performing Arts (Top Up) BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na South Essex College of Further and Higher Education w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Dramat i teatr w UK.

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

W odpowiedzi na obecny klimat zatrudnienia w sektorze sztuk performatywnych ważne jest, aby studenci zdawali sobie sprawę, że poruszanie się po udanej karierze, która jest zarówno zrównoważona, jak i długowieczna, wymaga adaptacji i wieloaspektowego podejścia. Dzięki proponowanemu na trzecim roku programowi Top -Up, studenci będą mieli możliwość przeprowadzenia audytu i oceny własnych umiejętności w odniesieniu do niezliczonych dostępnych dla nich możliwości zatrudnienia.

Na poziomie szóstym studenci będą zachęcani do poszerzania swojej świadomości na temat zróżnicowanego charakteru sektora sztuk performatywnych. Proponowana struktura umożliwi studentom stworzenie własnego, dostosowanego do ich potrzeb doświadczenia edukacyjnego, przekraczającego specjalizacje wykonawcze, pozwalając na większą różnorodność w ich indywidualnym rozwoju kariery. Dzięki jednostkom zaprojektowanym specjalnie w celu ułatwienia rozwoju studentów jako wschodzących praktyków, krytyczna analiza w pluralistycznym kontekście aktualnych oczekiwań branży pozwoli studentom na poruszanie się po własnej, unikalnej ścieżce kariery. Teoretyczna analiza podstawowych teorii, podejść i czynników kontekstowych, które wpłynęły na formę sztuki, będzie wspierać osobiste linie dociekań i krytyczną ocenę ich własnych zdolności adaptacyjnych i postaw przedsiębiorczych dla zrównoważonego zatrudnienia.

Oceny i czas na naukę

Praca nad kursem jest oceniana na wiele różnych sposobów, aby uwzględnić różne style uczenia się i predyspozycje, w tym warsztaty, próby, występy, prezentacje, viva voce, pisemne eseje, rozprawę doktorską i portfolio.

Wymagania kwalifikacyjne

HND w inżynierii mechanicznej lub inżynierii produkcji lub inne odpowiednie kwalifikacje na poziomie 5

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS 6.0- minimum 5.5 we wszystkich komponentach

Centrum Uniwersyteckie postanowiło tymczasowo zaprzestać sponsorowania studentów zagranicznych, którzy potrzebują wizy studenckiej, aby studiować na naszych programach w naszych kampusach w Wielkiej Brytanii do odwołania.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Performing Arts (Top Up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuki performatywne (doładowanie) BA (Hons)

O South Essex College of Further and Higher Education

South Essex College to szkoła wyższa i uzupełniająca, zlokalizowana w trzech głównych kampusach na terenie angielskiego hrabstwa Essex. Te trzy lokalizacje obejmują kampusy w Basildon, Southend i Grays High Street (Thurrocks). Miejsca te są przeznaczone odpowiednio na technologie cyfrowe, kursy zawodowe i specjalistyczne warsztaty.

Lista 20 kursów licencjackich i magisterskich South Essex College of Further and Higher Education - Katalog Kursów

Skład uczniów South Essex College of Further and Higher Education

Całkowita liczba uczniów zapisanych na South Essex College of Further and Higher Education według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

University Centre Purfleet