South Essex College of Further and Higher Education
Kreatywne media i promocja BA (Hons)
South Essex College of Further and Higher Education - South Essex College of Further and Higher Education

Zakres 25-75 percentyla £21977 - £27977 £19374 - £29472 £22352 - £36875

Ten program oferuje bezpośrednie wejście do branży kreatywnych mediów, w szczególności do kariery w mediach cyfrowych, projektowaniu promocyjnym, marketingu w mediach społecznościowych, stylizacji komercyjnej i fotografii, kreatywnych publikacjach, brandingu, reklamie i prognozowaniu trendów.

.

**Dlaczego warto studiować ten kierunek w University Centre South Essex?

• Będziesz pracować w różnych obszarach stylu życia, w tym odzieży, urody, akcesoriów, technologii, motoryzacji, sportu i wellness, generując zróżnicowane portfolio kreatywnej pracy.
  • Będziesz studiować szeroki zakres przedmiotów, w tym umiejętności kreatywnego projektowania, zintegrowany marketing i promocję, tworzenie treści w mediach społecznościowych, stylizację komercyjną i fotografię, planowanie mediów, branding i reklamę, prognozowanie przyszłości i projekty związane z branżą.
  • Kurs otwiera przed Tobą szereg możliwości kariery w sektorze mediów cyfrowych i kreatywnych, jednym z najszybciej rozwijających się sektorów zatrudnienia w Wielkiej Brytanii.

Program obejmuje zmieniające się technologie w sektorach kreatywnych mediów i promocji, z naciskiem na aplikacje cyfrowe i integrację mediów cyfrowych w ramach strategii brandingowych i promocyjnych.

Studenci będą rozwijać swoją osobistą osobowość w zakresie kreatywnej reżyserii, jednocześnie generując koncepcje odpowiednie dla szerokiego grona klientów z różnych marek i sektorów produktów. Kurs jest silnie zaangażowany w możliwości uczenia się w miejscu pracy w formie doświadczenia zawodowego, projektów na żywo, konkursów, projektów zawodowych i staży w specjalistycznym obszarze kreatywnych mediów i promocji, poprzez bliskie powiązania i stałe relacje z szeregiem kontaktów branżowych.

Kurs został zaprojektowany i jest prowadzony przez wykładowców, którzy są ekspertami branżowymi w dziedzinie kreatywnego marketingu i promocji, fotografii komercyjnej i stylizacji, publikowania w mediach, grafiki i brandingu.

Prace zaliczeniowe są oceniane na wiele różnych sposobów, aby dostosować się do różnych stylów uczenia się i predyspozycji. Metody oceny obejmują pliki badawcze lub zapisy cyfrowe, foldery techniczne, zgłoszenia portfolio, prezentacje grupowe, pisemne raporty akademickie, profesjonalne dokumenty marki, blogi, dokumentację fizyczną lub cyfrową. Nie ma egzaminów. Formatywna, nieoceniana informacja zwrotna jest oferowana w całym programie, w formie samouczków, krytyki, nieformalnych prezentacji i oceny rówieśniczej / własnej, z których wszystkie zapewniają studentom przydatne informacje zwrotne, które pomagają rozwijać ich pracę w kierunku końcowych ocen jednostek.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS 6.0 - minimum 5.5 we wszystkich komponentach.

Centrum Uniwersyteckie postanowiło tymczasowo zaprzestać sponsorowania studentów zagranicznych, którzy potrzebują wizy studenckiej, aby studiować na naszych programach w naszych kampusach w Wielkiej Brytanii do odwołania.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Media & Promotion, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kreatywne media i promocja BA (Hons)

O South Essex College of Further and Higher Education

South Essex College to szkoła wyższa i uzupełniająca, zlokalizowana w trzech głównych kampusach na terenie angielskiego hrabstwa Essex. Te trzy lokalizacje obejmują kampusy w Basildon, Southend i Grays High Street (Thurrocks). Miejsca te są przeznaczone odpowiednio na technologie cyfrowe, kursy zawodowe i specjalistyczne warsztaty.

Lista 20 kursów licencjackich i magisterskich South Essex College of Further and Higher Education - Katalog Kursów

Skład uczniów South Essex College of Further and Higher Education

Całkowita liczba uczniów zapisanych na South Essex College of Further and Higher Education według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

University Centre Southend