SOAS, University of London
Studia wschodnioazjatyckie i muzyka BA (Hons)
SOAS, University of London - SOAS, University of London

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 65 o kursach East Asian Studies and Music BA (Hons) i innych kursach Studia azjatyckie na SOAS, University of London dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Studia azjatyckie.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Studia azjatyckie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Studia azjatyckie na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £25000 - £31000 £21000 - £30000 £24000 - £37500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Studia azjatyckie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £18106 - £25348 £13669 - £23342 £17000 - £28611

Program studiów łączonych BA East Asian Studies łączy naukę języków wschodnioazjatyckich i przedmiotów związanych z Azją Wschodnią w różnych dyscyplinach. W porównaniu z istniejącym jednoprzedmiotowym kierunkiem BA East Asian Studies, mniejszy nacisk kładzie się na naukę języków. Program nie obejmuje roku studiów za granicą.

W ciągu trzech lat studenci biorą udział w modułach nowoczesnych języków wschodnioazjatyckich na odpowiednim poziomie. Mogą zacząć jako zupełnie początkujący lub zacząć od wyższych poziomów. Oferowana jest progresja na czterech poziomach, a dla tych, którzy przekroczą najwyższy poziom, dostępne są kursy językowe z literatury i filmu, a także praca dyplomowa oparta na języku. Program oferuje również kursy w językach regionalnych.

Program BA Music (studia łączone) to wyjątkowa okazja do studiowania tradycji muzycznych Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu oraz ich globalnych diaspor. Studenci uczą się podstawowych zasad etnomuzykologii i badają różnorodną muzykę azjatycką i afrykańską. W latach 2 i 3 są zachęcani do skupienia się na muzyce konkretnych regionów i rozważenia tematów międzyregionalnych. Wykonawstwo jest centralnym elementem studiów. Studenci mają możliwość rozwijania wiedzy specjalistycznej w wielu różnych muzycznych tradycjach wykonawczych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów East Asian Studies and Music BA (Hons) w SOAS, University of London

15% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
5% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne
5% Zawody podstawowe
5% Zawody administracyjne

UCAS Tariff of Accepted Students for Studia azjatyckie

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować East Asian Studies and Music, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi SOAS, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 22 rankingi uniwersytetów SOAS, University of London

O SOAS, University of London

SOAS (School of Oriental and African Studies) University of London jest uniwersytetem badawczym zajmującym się sztukami wyzwolonymi, ze szczególnym uwzględnieniem kontynentu afrykańskiego oraz narodów Japonii, Korei i Chin. Nowoczesny kampus znajduje się w dzielnicy Bloomsbury w Londynie. Kandydaci mogą spodziewać się programów i kursów, które biorą regiony z Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu i łączą je z konkretnym obszarem zainteresowania akademickiego. Mogą to być między innymi historia, ekonomia, polityka, a także muzyka i historia sztuki. Uniwersytet ten oferuje wysoki stopień specjalizacji, co gwarantuje, że kadra dydaktyczna jest w stanie przedstawić perspektywy oparte na prawdziwej wiedzy specjalistycznej w swoich dziedzinach.

Lista 138 kursów licencjackich i magisterskich SOAS, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów SOAS, University of London

1970

Muzyka BA (Hons)