Sheffield Hallam University
Odżywianie z otyłością i zarządzanie wagą MSc
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

**Sprawdź stronę internetową Sheffield Hallam University, aby uzyskać najnowsze informacje.

Podsumowanie kursu:

• Zdobądź szczegółowe zrozumienie zasad i praktyki żywienia człowieka.
  • Zrozum przyczyny otyłości i wyzwania związane z jej zapobieganiem i leczeniem.
  • Zwiększ swoją zdolność do krytycznej analizy aktualnych i rozwijających się teorii w zakresie żywienia człowieka i zarządzania wagą.

Na tym kursie będziesz szczegółowo studiować odżywianie, koncentrując się na temacie otyłości i kontroli wagi. Poznasz podstawowe przyczyny tych problemów i zrozumiesz rolę, jaką dietetycy mogą odgrywać we wspieraniu osób w osiąganiu celów związanych z utratą wagi.

Ten kurs jest akredytowany przez Association for Nutrition (AfN).

Jak się uczysz:.

Wszystkie nasze kursy są zaprojektowane w oparciu o zestaw kluczowych zasad opartych na angażowaniu Cię w świat, współpracy z innymi, rzucaniu wyzwań do myślenia w nowy sposób i zapewnianiu wspierającego środowiska, w którym możesz się rozwijać.

Ten kurs ma na celu rozwinięcie twoich teoretycznych i praktycznych umiejętności gotowych do pracy w przemyśle. Opiera się na czterech głównych wątkach - obejmujących wiedzę podstawową i specjalistyczną, a także umiejętności zatrudnienia i umiejętności badawcze.

Stosujemy podejście skoncentrowane na studentach. Treść kursu jest dostarczana przez ekspertów i została zaprojektowana tak, aby wyposażyć Cię w odpowiednią wiedzę i doświadczenie potrzebne do zatrudnienia.

Zespół nauczycielski wykorzystuje własne badania i doświadczenie zawodowe, aby ożywić treści teoretyczne i zapewnić, że dowiesz się o najnowszych osiągnięciach w tej dziedzinie.

Uczysz się poprzez:

• wykłady
  • samouczki
  • seminaria
  • zajęcia laboratoryjne
  • symulacje doradztwa
  • warsztaty

Uczenie się przez zastosowanie - projekty na żywo

W trakcie kursu weźmiesz udział w zajęciach skoncentrowanych na zdobywaniu prawdziwego doświadczenia w branży i doskonaleniu swojego rozwoju zawodowego. Mogą one obejmować pracę w charakterze cienia i wolontariat, pracę nad projektami dotyczącymi zarządzania wagą lub otyłością lub udział w odpowiednich konferencjach, wydarzeniach i warsztatach.

Następnie ukończysz moduł uczenia się związany z pracą, aby zastanowić się nad rozwojem osobistym i zawodowym. Będziesz musiał zidentyfikować te obszary w planie działania oraz określić cele i działania do podjęcia.

**Opracowanie kursu ** **Egzaminy**

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Nutrition with Obesity and Weight Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie nauk ścisłych lub odpowiedniej dyscyplinie (2:2 lub powyżej) lub uznane równoważne kwalifikacje. Na przykład nauka o żywności, żywienie, zdrowie i dobre samopoczucie, nauka o ćwiczeniach, nauki biologiczne i psychologia będą odpowiednie. Kandydaci z dyplomem z wyróżnieniem w alternatywnej dyscyplinie i odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywani indywidualnie.

Rozważymy zapytania od osób, które mają duże doświadczenie w pracy na odpowiednich stanowiskach w sektorze sportu i zdrowia, przemyśle spożywczym lub w dziedzinie żywienia, ale nie mają normalnych wymagań wstępnych. Wnioski te będą rozpatrywane zgodnie z polityką SHU dotyczącą uznawania wcześniejszego uczenia się. Możemy zaprosić tych potencjalnych studentów na rozmowę kwalifikacyjną, aby omówić ich szczególne pochodzenie, doświadczenie i kwalifikacje.

Jeśli angielski nie jest ich pierwszym językiem, kandydaci będą musieli uzyskać wynik IELTS na poziomie 6,5 z minimum 6,0 we wszystkich umiejętnościach lub równoważny. Jeśli znajomość języka angielskiego kandydata jest obecnie poniżej wymaganego poziomu, rozważymy przedsesyjny kurs języka angielskiego na Uniwersytecie Sheffield Hallam, który umożliwi mu osiągnięcie równoważnego wyniku.

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University

City Campus

Nauka o żywności i żywienie Msci (Hons)
(Queen's University of Belfast)