Sheffield Hallam University
Zaawansowana inżynieria i zarządzanie MSc
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

**Sprawdź stronę internetową Sheffield Hallam University, aby uzyskać najnowsze informacje.

Podsumowanie kursu

• Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie - osiągając wyższy poziom wiedzy technicznej i umiejętności osobistych.
  • Naucz się stosować teorie, koncepcje i wiedzę w rzeczywistych sytuacjach lub studiach przypadków.
  • Studiuj kurs, który spełnia wymagania UK-SPEC Rady Inżynierskiej dotyczące dalszej nauki.
  • Spełnij wymagania akademickie dla statusu Chartered Engineering (CEng).
  • Zakwalifikuj się na kurs akredytowany przez IMechE, IET i IOM3.

Rozwijaj swoje zaawansowane umiejętności techniczne i rozwiązywania problemów, jednocześnie badając najlepsze praktyki, najnowocześniejsze technologie, procesy i systemy w inżynierii i zarządzaniu. Ten kurs jest idealny, jeśli rozważasz przejście do roli lidera zespołu lub projektu.

Jak się uczysz

Wszystkie nasze kursy są zaprojektowane w oparciu o zestaw kluczowych zasad opartych na angażowaniu Cię w świat, współpracy z innymi, rzucaniu wyzwań do myślenia w nowy sposób i zapewnianiu wspierającego środowiska, w którym możesz się rozwijać.

Będziesz studiować połączenie modułów związanych z zarządzaniem i technicznych. Oferujemy szeroką gamę modułów do wyboru, które możesz dostosować do własnego rozwoju zawodowego.

Kurs jest zatem bardzo elastyczny - pozwala zagłębić się we własne zainteresowania i aspiracje zawodowe oraz zdobyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców.

Uczysz się poprzez:

• sesje laboratoryjne
  • krytyczna refleksja
  • wykłady
  • seminaria
  • samouczki
  • zajęcia
  • oceny
  • multidyscyplinarna praca zespołowa

Istnieją możliwości studiowania za granicą na jednym z naszych uniwersytetów partnerskich z możliwością finansowania w ramach programu Erasmus (do 2023 r.) lub programu Turing Scheme.

Ten kurs jest prowadzony twarzą w twarz przez trzy semestry - nauczanie jest zaplanowane w oparciu o długość twojego kursu i kalendarz akademicki.

Nauka stosowana:

• Projekty na żywo

Zachęcamy Cię do nauki poprzez zastosowanie teorii, koncepcji i wiedzy w rzeczywistych sytuacjach (takich jak Twoja własna organizacja lub w module międzynarodowego rozwoju produktu) lub poprzez wykorzystanie studiów przypadku.

Nasi studenci niestacjonarni mogą odkryć, że ich projekty magisterskie mają zazwyczaj duże znaczenie dla ich firm i mogą podnieść ich pozycję w organizacji.

• Konkursy

Prowadzimy szereg konkursów przez cały rok.

Możesz zaprojektować, zbudować i pilotować zdalnie sterowany samolot w ramach wyzwania Unmanned Aircraft Systems Challenge.

Istnieje również możliwość zbudowania i ścigania się bolidem w ramach zawodów Formula Student. W tym roku nasz zespół SHURacing zajął 23. miejsce w finale zawodów na torze Silverstone.

**Opracowanie** **Egzamin** **Praktyczny**

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Engineering and Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

UK STUDENCI zwykle wymagają jednego z poniższych:

• dyplom z wyróżnieniem (2.2 lub wyższy) w dziedzinie nauk ścisłych lub inżynierii.

- odpowiednie kwalifikacje zawodowe w dziedzinie inżynierii

• wykształcenie wyższe w dowolnej dziedzinie plus co najmniej rok odpowiedniego doświadczenia.

• dyplom w dziedzinie technologii oraz co najmniej trzy lata odpowiedniego doświadczenia.

• ** STUDENCI ZAGRANICZNI: **.

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, zazwyczaj potrzebujesz wyniku IELTS 6.0 z minimum 6.0 w pisaniu i 5.5 we wszystkich innych umiejętnościach lub równoważnego. Jeśli Twoja znajomość języka angielskiego jest obecnie poniżej poziomu IELTS 6.0, zalecamy rozważenie przedsesyjnego kursu języka angielskiego na Uniwersytecie Sheffield Hallam, który umożliwi Ci osiągnięcie równoważnego wyniku.

Kwalifikacje z Indii: pierwsza klasa BE w odpowiedniej dyscyplinie lub dobra druga klasa BE z dobrymi wynikami w przedmiotach mechanicznych i produkcyjnych. Kwalifikacje z Chin: czteroletnie studia licencjackie w odpowiedniej dziedzinie, z ogólną średnią co najmniej 80 procent lub równoważną. Kwalifikacje z innych krajów: dyplom z wyróżnieniem lub równoważny z odpowiedniego przedmiotu.

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University

City Campus

Zarządzanie biznesem i historia MA (Hons)
- - - £21900 £20800 - Aberdeen Oncampus W pełnym wymiarze godzin