Royal Holloway, University of London
Sztuka użytkowa i cyfrowa BA (Hons)
Royal Holloway, University of London - Royal Holloway, University of London

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Studia licencjackie w zakresie sztuk performatywnych i cyfrowych w Royal Holloway oferują prawdziwie interdyscyplinarne doświadczenie, dzięki któremu możesz odkrywać swoje pasje i zainteresowania na naszych wydziałach dramatu, teatru i tańca, sztuk medialnych i muzyki.

Korzystając w pełni z szerokiego zakresu zarówno praktycznej, jak i teoretycznej wiedzy naszych pracowników akademickich, będziesz w stanie dostosować podróż przez kurs, który jest dla Ciebie wyjątkowy i pasuje do Twoich szczególnych zainteresowań i ambicji. Od nauki o projektowaniu dźwięku w grach wideo, po odkrywanie świata teatru i aktorstwa przed kamerą, od kodowania dla sztuki i cyfrowego opowiadania historii po odkrywanie światowej muzyki - istnieje wiele możliwości odkrywania sztuki z nami.

W ramach studiów będziesz mieć również możliwość skorzystania z wyjątkowych udogodnień, które oferujemy na różnych wydziałach, w tym naszych laboratoriów komputerowych Media Arts, naszych profesjonalnych studiów kompozytorskich i naszego Caryl Churchill Theatre, który jest w pełni elastyczną przestrzenią do nauki i występów, która może pomieścić ponad 150 osób.

• Rozpocznij interdyscyplinarną eksplorację dramatu, muzyki i sztuk medialnych.
  • Moduł 2. roku skoncentrowany na branży, który przygotuje Cię do przeniesienia swoich umiejętności do miejsca pracy.
  • Ciesz się elastycznym programem nauczania, w którym możesz wybrać własną ścieżkę.
  • Możliwość specjalizacji w ramach jednego wydziału, jeśli chcesz.
  • Możliwość wyboru interdyscyplinarnej pracy pisemnej lub twórczej na ostatnim roku studiów.

Od czasu do czasu wprowadzamy zmiany w naszych kursach, aby poprawić doświadczenia studentów i uczenia się, a dzieje się tak szczególnie w przypadku, gdy nadal reagujemy na pandemię Covid-19. Jeśli dokonamy znaczącej zmiany w wybranym przez Ciebie kursie, poinformujemy Cię o tym tak szybko, jak to możliwe.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Performing and Digital Arts BA (Hons) w Royal Holloway, University of London

20% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
20% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Specjaliści ds. jakości i regulacji
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
10% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii

Studenci wezmą udział w szeregu różnych modułów z wydziałów dramatu, muzyki i sztuk medialnych. Będziesz uczyć się w różnych stylach, w tym na seminariach, warsztatach, tutorialach, wykładach i indywidualnym nadzorze. Oceny poszczególnych modułów różnią się i obejmują eseje, prezentacje, występy, projekty praktyczne i egzaminy z otwartymi książkami. Na ostatnim roku ukończysz pisemną lub kreatywną pracę dyplomową. Zostanie Ci również przydzielony osobisty opiekun z jednego z wydziałów, który poprowadzi Cię przez cały kurs.

UCAS Tariff of Accepted Students for sztuki wyzwolone (niespecyficzne)

• (minimum 7.0 in Writing)

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji. https://www.royalholloway.ac.uk/studyhere/undergraduate/feesandfunding/bursariesandscholarships/home.aspx
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Performing and Digital Arts, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuka użytkowa i cyfrowa BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Czesne dla brytyjskich studentów studiów licencjackich jest kontrolowane przez przepisy rządowe.Dla studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2024/25 opłata za ten rok wynosi 9 250 GBP.

Royal Holloway zastrzega sobie prawo do corocznego podnoszenia czesnego dla studentów zagranicznych. Pamiętaj, że czesne może wzrosnąć w trakcie studiów. Górny limit takiego rocznego wzrostu nie został jeszcze ustalony dla kursów rozpoczynających się w 2024 r., ale zostanie ogłoszony tutaj po potwierdzeniu. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z opłatami i finansowaniem oraz naszymi warunkami.

Te szacunkowe koszty odnoszą się do studiowania tego konkretnego kierunku w Royal Holloway w roku akademickim 2024/25 i mają charakter orientacyjny. Koszty, takie jak zakwaterowanie, wyżywienie, książki i inne materiały edukacyjne, drukowanie itp. nie zostały uwzględnione.

Rankingi Royal Holloway, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Royal Holloway, University of London

O Royal Holloway, University of London

Royal Holloway, University of London, został założony w 1886 roku i znajduje się w podmiejskiej scenerii Egham, w południowo-wschodniej Anglii. Kampus jest domem dla ich imponującej Galerii Obrazów z epoki wiktoriańskiej, która służy jako muzeum dla kolekcji bardzo cennej sztuki. Royal Holloway's Founder's Building jest główną cechą kampusu, gdzie studenci będą mogli znaleźć swoje zakwaterowanie na miejscu, jak również staromodną, ale bogato wyposażoną bibliotekę.

Lista 336 kursów licencjackich i magisterskich Royal Holloway, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Holloway, University of London

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Royal Holloway, University of London według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Our local area