Royal Holloway, University of London
Uczenie maszynowe z rokiem w przemyśle MSc
Royal Holloway, University of London - Royal Holloway, University of London

Uczenie maszynowe już zrewolucjonizowało doświadczenia milionów użytkowników sieci na całym świecie, a przecież ta dyscyplina jest jeszcze stosunkowo młoda. Z czasem ta forma sztucznej inteligencji będzie miała jeszcze większy wpływ na sposób, w jaki korzystamy z oprogramowania i wchodzimy w interakcje z technologią komputerową. Studiuj uczenie maszynowe z rokiem w przemyśle w Royal Holloway, University of London, a wyposażysz się w zestaw kluczowych umiejętności, aby pomóc w rozwoju następnej generacji technologii wyszukiwania i analizy.

Będziesz studiować na jednym z wiodących wydziałów badawczych w Wielkiej Brytanii i przyczyniać się do naszej renomowanej kultury badawczej poprzez swój własny niezależny projekt. Będziesz korzystać z najnowocześniejszych metod nauczania opartych na badaniach, z mocnymi stronami badawczymi wydziału, takimi jak Algorytmy i Aplikacje, Uczenie Maszynowe, Bioinformatyka i inne.

Decydując się na spędzenie roku w biznesie, będziesz w stanie zintegrować teorię z praktyką i zdobyć prawdziwe doświadczenie biznesowe. W przeszłości nasi studenci znaleźli zatrudnienie między innymi w takich firmach jak Centrica, Data Reply, Disney, IMS Health, Rolls Royce, Shell, Sociéte Générale, VMWare i UBS.

Lokalizacja Royal Holloway w pobliżu korytarza M4 - znanego jako 'Dolina Krzemowa Anglii' - daje Ci szansę na skorzystanie z możliwości networkingu i stażu z niektórymi z najlepszych organizacji technologicznych w kraju. Ten elastyczny program obejmuje satysfakcjonujący rok w przemyśle, pomagając Ci zdobyć bezcenne umiejętności i doświadczenie, które możesz wykorzystać w swojej przyszłej karierze.

Ukończysz studia z wysoce pożądanymi kwalifikacjami magisterskimi w szybko rozwijającym się sektorze z doskonałymi perspektywami zatrudnienia dla absolwentów. Umiejętności i wiedza, które rozwiniesz będą bardzo poszukiwane przez pracodawców i będziesz dobrze przygotowany do kontynuowania satysfakcjonującej kariery w wybranej przez siebie dziedzinie.

Studiuj na wydziale znanym z doskonałości badawczej, zajmującym 11 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem jakości swoich publikacji badawczych (Research Excellence Framework 2014).

Zdobądź bezcenne umiejętności i doświadczenie podczas roku spędzonego w przemyśle w jednej z wiodących organizacji technologicznych w kraju.

Korzystaj z silnych powiązań z przemysłem, z bliskością "angielskiej Doliny Krzemowej".

Absolwent z tytułem magistra oferujący doskonałe perspektywy zatrudnienia dla absolwentów.

Dostosuj swoją naukę do własnych potrzeb dzięki szerokiej gamie atrakcyjnych modułów opcjonalnych.

• (minimum 7.0 in Writing)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Machine Learning with a year in industry, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Uczenie maszynowe z rokiem w przemyśle MSc

Irlandia £12600 Rok 1

Rankingi Royal Holloway, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Royal Holloway, University of London

O Royal Holloway, University of London

Royal Holloway, University of London, został założony w 1886 roku i znajduje się w podmiejskiej scenerii Egham, w południowo-wschodniej Anglii. Kampus jest domem dla ich imponującej Galerii Obrazów z epoki wiktoriańskiej, która służy jako muzeum dla kolekcji bardzo cennej sztuki. Royal Holloway's Founder's Building jest główną cechą kampusu, gdzie studenci będą mogli znaleźć swoje zakwaterowanie na miejscu, jak również staromodną, ale bogato wyposażoną bibliotekę.

Lista 336 kursów licencjackich i magisterskich Royal Holloway, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Holloway, University of London

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Royal Holloway, University of London według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Our local area