Royal Holloway, University of London
Studia nad późnym antykiem i bizantynizmem MA
Royal Holloway, University of London - Royal Holloway, University of London

MA in Late Antique and Byzantine Studies umożliwia studentom specjalizację w ekscytującej i wieloaspektowej dziedzinie studiów, która obejmuje historię i kulturę świata śródziemnomorskiego podczas długiego tysiąclecia od założenia Konstantynopola w 324 roku do upadku imperium bizantyjskiego w 1453 roku. Podjęcie tego MA w Royal Holloway jest idealne, jeśli jesteś zainteresowany przejściem do badań doktoranckich w zakresie studiów bizantyjskich, w szczególności w czytaniu i edycji tekstów bizantyjskich z manuskryptów. Może to również prowadzić do kariery w edukacji, dziennikarstwie, finansach, polityce i sektorach kultury.

Będziesz uczony przez ekspertów z Instytutu Hellenistycznego College'u, centrum badawczego zajmującego się diachronicznymi i interdyscyplinarnymi studiami nad hellenizmem. Instytut Hellenistyczny łączy obszary nauczania i badań, w których Royal Holloway od dawna przoduje: studia nad językiem, literaturą i historią starożytnej Grecji oraz studia bizantyjskie. Instytut promuje studia nad językiem, literaturą i historią Grecji, od epoki archaicznej i klasycznej, poprzez czasy hellenistyczne i rzymskie, Bizancjum i okres postbizantyjski, aż do powstania nowoczesnego państwa greckiego i współczesnego świata.

Istnieje niezwykle szeroki wybór dostępnych kursów, czerpiących z zasobów całego Uniwersytetu Londyńskiego, w tym szereg modułów z zakresu umiejętności badawczych (języki starożytne, paleografia, epigrafika, papirologia) oraz takich, które rozwiną Twoje krytyczne i koncepcyjne zrozumienie tej dziedziny poprzez różne dyscypliny (historia, literatura, kultura materialna, filozofia).

• (minimum 7.0 in Writing)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Late Antique and Byzantine Studies, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Studia nad późnym antykiem i bizantynizmem MA

Irlandia £8600 Rok 1

Rankingi Royal Holloway, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Royal Holloway, University of London

O Royal Holloway, University of London

Royal Holloway, University of London, został założony w 1886 roku i znajduje się w podmiejskiej scenerii Egham, w południowo-wschodniej Anglii. Kampus jest domem dla ich imponującej Galerii Obrazów z epoki wiktoriańskiej, która służy jako muzeum dla kolekcji bardzo cennej sztuki. Royal Holloway's Founder's Building jest główną cechą kampusu, gdzie studenci będą mogli znaleźć swoje zakwaterowanie na miejscu, jak również staromodną, ale bogato wyposażoną bibliotekę.

Lista 336 kursów licencjackich i magisterskich Royal Holloway, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Holloway, University of London

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Royal Holloway, University of London według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Our local area