Royal Holloway, University of London
Geopolityka, rozwój, bezpieczeństwo i sprawiedliwość MRes
Royal Holloway, University of London - Royal Holloway, University of London

Zainteresowanie kwestiami zrównoważonego rozwoju, sprawiedliwości środowiskowej oraz geopolityki i bezpieczeństwa nigdy nie było tak intensywne, co widać po inwestycjach w tak zwane badania "globalnych wyzwań". MRes in Geopolitics, Development, Security and Justice jest szczególnie odpowiedni dla studentów, którzy chcą przejść do studiów doktoranckich w tych dziedzinach. Łączy on podstawowe koncepcje z intensywnym szkoleniem w zakresie metod badawczych w formie długiej rozprawy, która jest idealnym przygotowaniem do dalszych studiów podyplomowych, w tym programów doktoranckich. Odzwierciedlając nastawioną na współpracę i otwartość na zewnątrz naturę naszej kultury badawczej, program nauczania obejmuje również potencjał innowacyjnych staży i zaangażowania badawczego z partnerami zewnętrznymi.

Na Wydziale Geografii dołączysz do tętniącej życiem społeczności badawczej (w najnowszym rankingu REF2014 zająłeś 2 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem doskonałości badań) i przyczynisz się do naszej renomowanej kultury badawczej poprzez swój własny niezależny projekt dysertacji. W szczególności będziesz pracować z czołowymi naukowcami z grupy badawczej Geopolityka, Rozwój, Bezpieczeństwo i Sprawiedliwość (GDSJ), która obecnie składa się z ponad 20 aktywnych badawczo pracowników i 35 doktorantów. Będziesz również korzystać z powiązań GDSJ z naukowcami z dziedziny polityki i stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa informacji (w tym z centrum szkolenia doktorantów EPSRC w zakresie cyberbezpieczeństwa dla codzienności) oraz nauk geohumanistycznych.

Studia na kierunku Geopolityka, Rozwój, Bezpieczeństwo i Sprawiedliwość w Royal Holloway, University of London pozwolą Ci zająć się złożoną, dynamiczną przyszłością procesów rozwojowych, społecznych, geopolitycznych i ekonomicznych, które mają na celu globalne zabezpieczenie sprawiedliwości. Nauczysz się rozwiązywać problemy, które są wysoko na krajowej i międzynarodowej agendzie, kończąc studia z doskonałymi perspektywami zatrudnienia w Wielkiej Brytanii i za granicą oraz szeregiem transferowalnych umiejętności badawczych, które możesz wykorzystać w wybranej przez siebie karierze, w tym na dalszych studiach podyplomowych.

• (minimum 7.0 in Writing)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Geopolitics, Development, Security and Justice, MRes. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Geopolityka, rozwój, bezpieczeństwo i sprawiedliwość MRes

Irlandia £8600 Rok 1

Rankingi Royal Holloway, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Royal Holloway, University of London

O Royal Holloway, University of London

Royal Holloway, University of London, został założony w 1886 roku i znajduje się w podmiejskiej scenerii Egham, w południowo-wschodniej Anglii. Kampus jest domem dla ich imponującej Galerii Obrazów z epoki wiktoriańskiej, która służy jako muzeum dla kolekcji bardzo cennej sztuki. Royal Holloway's Founder's Building jest główną cechą kampusu, gdzie studenci będą mogli znaleźć swoje zakwaterowanie na miejscu, jak również staromodną, ale bogato wyposażoną bibliotekę.

Lista 336 kursów licencjackich i magisterskich Royal Holloway, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Holloway, University of London

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Royal Holloway, University of London według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Our local area